Jste zde


Příběhy naší paní doktorky III.
PhDr. Andrea Bayerová

Paní Jarmila, 31 let.

 

Paní Jarmila mě navštívila v doprovodu exmanžela a byla tzv. před zhroucením. Neustále byla ve stavu , kdy omdlít bylo nejlepší východisko. Měla jsem obavu, že terapii fyzicky nevydrží. Neustálé pocity únavy a tísně, téměř nevycházela z domu. Pokud měla kamkoli dojít, pocit že tam nedojde, neboť se neudrží na nohou.


Od dětství sio neustále stěžovala na bolesti hlavy a zažívací problémy.Často bolesti žaludku. Prošla mnoha vyšetřeními-negativní výsledky.Lékaři konstatovali psychické problémy-neuróza. Antidepresiva, která měla předepsaná jí dělala vyloženě špatně.


Před rokem se chtěla s manželem rozvést. Byl proti, ale dosáhla svého. Její 4-letý syn je hyperaktivní a ona není schopna zvládnout jeho výchovu. Aniž by si to připustila, rozvod ji velmi zasáhl. Toto trauma si paní Jarmila nesla i geneticky. Její matka se rozvedla třikrát.


Jarmila byla na svou matku velmi fixována a přebírala veškeré její systémy přesvědčení a modely chování, včetně "na muže není spolehnutí" a nebyla schopna převzít zodpovědnost za svůj život a postavit se na vlastní nohy.


Při odblokování jsme přišly na věk příčiny 10 let. Jarmila dostala ve škole špatnou známku a matka s ní nepromluvila celý týden. Toto se opakovalo a Jarmila se bála chodit do školy aby nedostala špatnou známku. Dostavily se bolesti hlavy i břicha.


Korekcí byla tzv. rovnováha chůze.Jarmila u mne byla 4x na REIKI terapii, na kterou již začala docházet bez doprovodu a bez stavů slabosti a omdlévání.


Za dva týdny na dalším sezení jsem použila kvintesenci Serapis Bey a došly jsme na věk příčiny 13,14 a 15 let.Matka jako zdravotní sestra jí vždy při potížích ve škole vystavila omluvenky a Jarmila si zvykla na únik,ústup, útěk a tím gradovala svůj pocit neschopnosti a nejistoty.


Za další dva týdny paní Jarmila nastoupila do zaměstnání bez zjevných potíží.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PhDr. Andrea Bayerová

Zaměření: Kineziologie, psychoterapie, Mistr Reiki, Aura Soma, Kauai.

Kontakt: Kineziologie, psychoterapie, Mistr Reiki, Aura Soma, Kauai.

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora