Jste zde


Výklad Nostradamových předpovědí
Stanislav Brázda

Tento článek byl napsán v roce 1997 a autor se v něm zabývá rozborem Nostradamových jasnovidných vizí na leta 1998 až 2001. Pojďme se ohlédnout zpět a z událostí, které ještě máme v paměti zesumírovat, co se stalo a co ne…

 

 

Předem bych rád zdůraznil, že se věnuji především zdravotnímu stavu a nacházení způsobů léčby nevyléčitelných nemocí. V těchto případech je léčba úspěšná tehdy, když se zjistí původní příčina nemoci a po jejím odstranění se dá odstranit důsledek = nemoc. Pokud se původní příčina neodstraní, nemoc se vrací a efekt je málokdy trvalý. Protože věštění budoucnosti láká většinu lidí (výsledky hlavně novináře), nechám se někdy zlákat a zkouším věštění také. Bohužel moje přesnost je cca 75 %, zatímco u diagnostiky okolo 90 %. Další problém je v tom, že diagnostika psychiky a zdraví jde skoro vždy, zatímco konkrétní věštby už ne a je nutné je provádět podobným způsobem, jako to provádí většina mágů (včetně Nostradama), což je ideální cca 3 dni před úplňkem včetně úplňku, od půlnoci do tří hodin ráno.

 

Posledním problémem je to, že i když vyjde většina věštby, lidé poukazují jen na to, co zrovna nevyšlo, i když to, co nevyšlo nemuselo být důležité a to, co vyšlo třeba důležité bylo, ale to je ono riziko věštění pro věštce. Tomuto riziku se vyhnul Nostradamus tím, že své věštby zakódoval do veršů. Když věštba nevyšla, nikdo na to nepřišel, když věštba vyšla, zpětně se dala dobře rozkódovat. Věštba obecně je jen předpoklad, který může být poměrně přesný, ale ta druhá část věštby - to jest to, co s tímto předpokladem udělají lidé či příroda je nejtěžší.

 

O vysvětlení Nostradamových veršů jsem se nesnažil, rovnou jsem si zkoušel "zavěštit" sám. To základní, že se katastrofy a velké problémy, které by se podle vykladačů Nostradama měly týkat i ČR se podle mé předpovědi nevyplní. Myslím, že České republice se série velkých přírodních katastrof vyhnou. Jsem přesvědčen, že konec světa se rovněž konat nebude. Obecně ale bude přibývat nešťastných událostí, katastrof přírodních i zaviněných lidmi. Budou velké výkyvy počasí, lidé budou více než obvykle neopatrní v důsledku postavení všech planet do jedné roviny v květnu r. 2000. Už od listopadu 1998 se vliv planet projevuje a nejvýraznější účinky budou od června r. 2000 do listopadu r. 2000. Pak se negativní účinek seskupených planet bude snižovat do konce r. 2001, kdy začne být zanedbatelný.

 

Nejhorší období podle mého názoru začne od června (21.6.ve 12.00 stř. času) r. 2000, kdy by mohlo dojít nešťastnou náhodou k nějakému výbuchu v oblasti Sibiře (mezi městy Novosibirsk a Krasnojarsk). Tento výbuch společně s negativním vlivem díky seskupení planet zapříčiní sérii zemětřesení v pásmu mezi 40 a 50 rovnoběžkou, od 95 stupňů v.d. po 80 stupňů z.d. které by mohlo postihnout všechny státy mezi těmito rovnoběžkami a poledníky (od Ruska, Číny, po pobřeží USA) do hloubky 100 km od pobřeží USA (Halifax, Montreal, Boston, New York, Philadelphia, Baltimore, Washington, Pittsburgh). Ve státech, kde se zemětřesení projeví, by mohlo dojít k dalším reakcím souvisejících se zemětřesením. Další problémy se přidají prudkými změnami počasí (které se již od listopadu 89 začínají projevovat), takže by se mohl střídat déšť, a oheň. Jsem přesvědčen, že události předpovídané vykladači Nostradama se vyplní jen z části, takže není důvod panikařit. Je nutné si uvědomit, že ke katastrofám dochází průběžně, jen ve výše popsaném období by katastrof mohlo být o 30% více s účinky o 30% silnějšími. Mohla by se "oživit" činnost některých sopek, nejenom ve výše uvedené oblasti.

 

Válečný konflikt by mohl nastat v r. 1999 v Jugoslávii (mohla by se přidat Albánie). V Jugoslávii bude konflikt urovnán až zač. roku 2001. V r. 2000 by mohlo dojít v Rusku ke změně ve vládě a jsem přesvědčen, že vláda bude vojenská. V r. 2002 by se mohla Čína pokusit vyvolat válečný konflikt s USA, napětí by mohlo trvat cca 1 měsíc, ale myslím, že 3. světová válka se konat nebude.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více