Jste zde


Jak dopadnou červnové volby v ČR?
Slávo Heřmánek

O letošní volby bude opravdový zájem a půjde volit přes 70 % lidí. Přesto se do vlády a parlamentu dostanou pouze čtyři strany, tedy strany které jsou již nyní v parlamentu zastoupeny a jenom s tím rozdílem, že si vymění funkce. Tedy, volby vyhraje ODS a to se 34 %, dále ČSSD 31%, US-DEU+KDU-ČSL 14 %, KSČM 12 %. O zbytek se podělí ostatní menšiny. V podstatě se ale nic nezmění, jenom to, že slíbené finance, které nyní ČSSD rozdává, se lidem nedostanou a ani nemohou, protože je to naprostý nesmysl.

 

Bude se na jedné straně mimořádně zdražovat a na straně druhé klesnou postupně veškeré daně. Politický život se bude vyvíjet stejnou cestou, nebudeme pozorovat zlepšení životní situace u středních a nižších vrstev obyvatelstva. Neznění se ani nezaměstnanost či sociální jistoty. (to nemluvím o soudech, policii, úřadech apod.) Spíše naopak, opasky si budeme muset utahovat ještě silněji.


Toto potrvá minimálně ještě deset let. Přesto aby Česká republika nezakrněla, bude muset vstoupit do EU, ale ne jako plně hodnotný a rovnocenný partner ale jako chudý příbuzný, kterému se bude diktovat co smí a co nesmí pěstovat, chovat, jíst apod. Jednání které se nyní uskutečňuje nevede ani ke kompromisu. Česká vláda ustupuje a dělá stále více mrtvého brouka. To se může ovšem změnit nástupem ODS, která si tyto věci nenechá líbit. Bude se také zasazovat o regulaci přistěhovalců a imigrantů, zpřísní se v tomto pravděpodobně režim a kontroly.


Měla by se i snížit kriminalita zahraničních gangů. Kapitál se bude dostávat do zahraničních rukou, až nebude téměř nic, co by patřilo Čechům. Nová vláda nedopustí otevření otázky poválečného uspořádání, nedovolí aby se kdokoli vměšoval do jednou uzavřené kapitoly. (mimochodem si i sudetoněmecký landmanschaft neuvědomuje, že kdyby došlo k odškodnění v důsledku války, muselo by Německo, vyplatit České republice ještě asi 97 % z celkové částky, které se pohybují ve stovkách miliard. Proti tomu, co požaduje landmaschaft, jsou to drobné.)


Jinými slovy k volbám a české politice: není koho volit. Zarazil mne plakát, na kterém bylo napsané : "volte ODS nebo ČSSD, je to jedno, my se už nějak dohodneme." I když to byla provokace, je to svatá pravda. Na veřejnosti se strany uráží, padají nevhodná slova a na straně druhé si v kabinetu připíjejí na zdárnou spolupráci. Právo volit je zakotveno v ústavě České republiky, já se velmi rád tohoto práva zřeknu.


Bůh nás ochraňuj před komunisty, ale také před takovým předsedou vlády, který název české firmy hláskuje anglicky. Je naprosto jedno zda zvolíme tu či onu stranu, vždy se tam objeví člověk, který tam už třista let neměl co dělat.


28. května 2002





Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Slávo Heřmánek

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: WWW: www.prekognice.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více