Jste zde


Ženy nebo víno? - Poradna Jasněnky a Drsněnky
Jasněnka a Drsněnka

"Všichni potřebujeme občas poradit. A většinou chceme znát pravdu. Chceme vědět, jak ten druhý vidí naši situaci svýma očima. Očima poradců, kartářů, mágů a vševědů. Ale někdy jako bychom snad ani tu radu nechtěli slyšet, nebo si ji zkrátka přejeme vidět jinak. A oslovujeme proto další lidi. A získáváme jiné názory. Jako bychom byli  schopni prozřít, až teprve po drsné a bolestné vlastní zkušenosti. Nikdo neví, proč tomu tak je. Není to způsobeno moudrostí, nadhledem, zkušenostmi, duchovní zralostí dokonce ani citlivostí dotyčného. Před drsnou skutečností se vás snaží ochránit Jasněnka. Ale zato Drsněnka vám ji ráda vykreslí se všemi podrobnostmi."

DOTAZ PRO DRSNĚNKU A JASNĚNKU
Milé slečny Drsněnko a Jasněnko,
miluji ženy a víno. S ženami jsem postarší noblesní gentleman, nepostrádající charm a vtip. S vínem jsem zkušený labužnický gourmet, vychutnávající si s rozkoší barvu, buket i chuť vybraného vína. Pokud jsem ale zároveň s ženou i vínem, měním se v nezvládnutelné zvíře, mám chuť rvát, bušit, zmocnit se… /dále nelze tisknout ani po 22. hodině/. Co mám dělat, milé slečny, poradíte? Jste má poslední naděje!
Ivo Jurdík z Jižního Města

 

 

DRSNĚNKA odpověděla:
Milý Ivoši, že by to byl "jižanský temperament“? Zkuste změnit svůj přístup. K ženě se chovejte jako labužnický gourmet a  vychutnávejte si přítomnost a náruč ženy. A k vínu se ve společnosti dámy chovejte jako decentní, postarší noblesní gentleman a pokud to nezabere, tak raději, jako prostatik. Ale nebylo by snažší najít si dámu, které by se váš dosavadní postoj zvířete líbil? Určitě by se nějaká okolo vás našla. Držím palce, lovče z jihu.JASNĚNKA odpověděla:
Milý pane Ivo. Bydlím také na větším panelovém sídlišti, tudíž mohu zcela zodpovědně posoudit váš dotaz. Váš momentální problém se nazývá syndromem mnoha oken. Na podzim a na jaře se do nich v těchto velkých neutěšených krajinách opírá vítr, v létě „hází prasátka“ domy stojící naproti a v zimě hrozí naprostá deprese. Nelze se potom vůbec divit citlivějším jedincům, kteří si přizvou do takového bytu potenciálního přítele nebo přítelkyni a zkombinují svou radost a očekávání s alkoholem. Doporučuji vám proto konzumovat víno pouze pod dohledem zkušeného terapeuta a na veřejně přístupných místech. Pokud se jedná o ženy, bylo by od vás velmi rozumné předem je na svou „úchylku“ upozornit. Je velice pravděpodobné, že v některé z nich vzbudíte minimálně zvědavost. Další vaše kroky jsou již jen na vás. Aleluja.

 

Pokud i vy máte pocit, že by vám Drsněnka a Jasněnka v něčem mohly otevřít oči, s důvěrou se na ně obraťte prostřednictvím emailu drsnenkaajasnenka@seznam.cz.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno