Jste zde


Miluje mě něžně? - Poradna Jasněnky a Drsněnky
Jasněnka a Drsněnka

"Všichni potřebujeme občas poradit. A většinou chceme znát pravdu. Chceme vědět, jak ten druhý vidí naši situaci svýma očima. Očima poradců, kartářů, mágů a vševědů. Ale někdy jako bychom snad ani tu radu nechtěli slyšet, nebo si ji zkrátka přejeme vidět jinak. A oslovujeme proto další lidi. A získáváme jiné názory. Jako bychom byli  schopni prozřít, až teprve po drsné a bolestné vlastní zkušenosti. Nikdo neví, proč tomu tak je. Není to způsobeno moudrostí, nadhledem, zkušenostmi, duchovní zralostí dokonce ani citlivostí dotyčného. Před drsnou skutečností se vás snaží ochránit Jasněnka. Ale zato Drsněnka vám ji ráda vykreslí se všemi podrobnostmi."

DOTAZ PRO DRSNĚNKU A JASNĚNKU
Dobrý den, mám stálého přítele již skoro tři roky. Děti mám odrostlé a nebydlí s námi. Můj přítel byl na začátku vztahu velice něžný, naše náklonnost byla vzájemná, plná lásky. Asi po třech měsících jsem z jeho strany pocítila mírné ochlazení. Jeho milostný projev se změnil a stabilizoval do té formy, která trvá. Mě vydržela zamilovanost dva a půl roku ale pocity něhy od přítele mi ve vztahu chybí. Jak to můžu změnit? Zdena, 51 let

 

 

DRSNĚNKA odpověděla:
Milá Zdeni, vaříte? Pečete? Perete? Má své jisté? Jste dobrý servisák! No tak co chcete? Jemu nic nechybí. Máte být spokojená, že je šťastný a s vámi. Jenže vy ne, vy chcete něhu. A to hodně. Tak si o ní řekněte. A když bude mít zrovna tu "pánskou hluchotu", řekněte si příště znovu. Jestli to nezabere, pošlete ho k šípku. Anebo si kupte psa.

JASNĚNKA odpověděla:
Když Elvis Presley „přišel“ se svou hitovkou Love me tender, všechny ženy světa mu ležely u nohou. Žádná z nich už nemohla tušit, že ve skutečném životě Elvise přitahují mladinké školačky v uniformách a součástí jeho životní stylu jsou utišující léky a nabuzující drogy.
Potřeba lásky a něhy je pro každého člověka fatální, pokud ji nemá možnost v dostatečné míře načerpat ve svém dětství od matky. Děti se rodí na svět bezbranné, krásné a závislé na chování svých nejbližších. Pokud dítě není tzv. vymazlené z rodiny upíná se později například na partnery výrazně starší a hledá náhradní péči. Ale ve všem a vždycky funguje princip polarity. Zákon jing a jang. Vše se prolíná a vzájemně doplňuje. Všichni ve svém osobním životě toužíme po láskyplných projevech od svých nejbližších. Váš muž je výrazně jangový a může změknout paradoxně pouze projevy vaší něhy. Ale na tu čekáte vy, až přijde z jeho strany. Je to trochu bludný kruh. Takže, co kdybyste se začala mít ráda, taková jaká jste? A váš muž vám brzy rád potvrdí, že si tu lásku zasloužíte.

 

Pokud i vy máte pocit, že by vám Drsněnka a Jasněnka v něčem mohly otevřít oči, s důvěrou se na ně obraťte prostřednictvím emailu drsnenkaajasnenka@seznam.cz.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno