Jste zde


Osudové zákony sexu
Karel Budín

Ve škole se učí všechno možné, ale důležité zákony pro život se neučí. Zvýšená sexuální potřeba a sexuální vlažnost hrají v životě lidí důležitý význam. Počet narozených chlapců po válce je vždy vyšší, než narozených děvčátek a tento fenomén trvá tak dlouho, než se počet mužů a žen vyrovnají.

 

Ženy nejsou všechny stejné a při výběru životního partnera často chybujeme. Sebevětší vzdělání nám není nic platné a není kdo by poradil. Na příkladu ze života bude Vám vše jasné.


Ženy si můžeme rozdělit do skupin.: A, B, AB, C. Ženám čisté A se rodí jen chlapci. Ženám čisté B se rodí jen děvčata. Ženám AB se rodí chlapci i děvčata.Ženy C mohou mít vlastnosti A, nebo B, nebo AB, ale limitující je genetická vlastnost muže a tím je celý problém dokonale maskován.


Jaké jsou rozdíly? Ženy čisté A mají nervové zakončení převážně a hojné míře uvnitř pochvy.Pohlavní vzrušivost při souloži u těchto žen je asi stokrát větší, než u B.Proč?B mají nervové zakončení převážně na povrchu pochvy a soulož jim moc neříká.AB mají od každého něco a jsou období kdy se taková žena kloní někdy více k A ve vyšším věku a někdy zase k B.


Ženu čisté A poznáme velmi snadno a A se nedá předstírat. Po souloži s A musíme měnit prostěradlo, protože je mokré od ženských sekretů a flek dosahuje v průměru metrové velikosti. Za těchto okolností při záplavě ženského hlenu nemají šanci mužské spermie, ze kterých se rodí děvčata. Proto se rodí vždy jen chlapci ženám A. Ženy A nemohou dostudovat, pokud první soulož je před studiem. Jak pošetilé je hledat ženu studovanou?


Ženy A stokrát více touží po souloži než B. Žena s vlastností A když ve válce ztratí muže, znovu se vdá a co bude mít chlapce. Ženy B dokáží žít léta bez soulože a když ztratí ve válce muže, po novém muži netouží. Na tomto principu příroda vyrovnává počet žen a mužů na stejnou úroveň.Příklad ze života.:
Jsou manželé ona je velmi krásná a on je taky velmi krásný. Po šestiletém manželství mají dvě holčičky, mají zařízený vlastní dům vilu a jezdí na zahraniční rekreaci. Na pohled ideální manželství. Její manžel je A, tu vlastnost zdědil po své matce. Její manžel jak přijde z práce chce jen sex se svou manželkou a nechce čekat do večera. Manželka je čisté B a o sex moc nestojí a je sexem přesycená. Manžel žije ve velké iluzi, že manželka nebude vyhledávat milence, když o sex nestojí.


Manželka začala chodit do práce, a kolegům se moc líbila. Jeden kolega o 20 let starší, ne moc hezký toužil po té ženě a čekal na příležitost. Byla oslava a byla i příležitost vyprovodit námi sledovanou ženu domu. V zákoutí začal milovanou ženu líbat, oba měli něco upito. Milenec starý a ošklivý chtěl něco víc, ale měl smůlu po své matce zdědil čisté B a sex se nemohl uskutečnit, milenec selhal. Pro milence to byl trapas a situaci chtěl prodloužit tím, že začal jemně hladit její pochvu. Žena po chvilce zažila něco co v životě nezažila i když k souloži nedošlo. Pro milence to byl trapas a několik dní se ženě vyhýbal.


Jaké bylo překvapení, když ta žena si sama svého milence našla a řekla, že by s ním chtěla žít a do měsíce se přistěhovala k milenci s dvěma dětmi.


Její manžel i rodiče nemohli pochopit co se stalo, proti její vůli ženu dali léčit na blázinec. A uběhlo mnoho roků a jsou stale spolu milenec a ta žena.


Co je to za sílu? Ta žena se pro krásný okamžik všeho vzdala, všeho pohodlí. Všechno by bylo jiné, kdyby manželovi někdo řekl jak se mají milovat ženy s vlastnostmi B.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více