Jste zde


Osudové zákony
Karel Budín

Mají za úkol lidem dramatizovat život. Drama může být ve formě libé, žádané, nebo nelibé, nežádoucí. Je celá řada "Osudových zákonů." My budeme sledovat vazbu mezi mužem a ženou.

 

Do "Osudových zákonů" patří krása, ošklivost, zvýšená sexuální potřeba, sexuální vlažnost a jako produkt těchto zákonů vzniká "Láska na první pohled". Láska na první pohled dramatizuje život lidí natolik, že podstatně ovlivní celý lidský život.


Láska na první pohled, aby mohla vznikat například u všech kategorií mužů, to je ženatých, svobodných, hezkých ošklivých, rozvedených, mladých, starých atd., musíme najít ženu velmi krásnou a sexuálně přitažlivou, za druhé musí mít zvýšenou sexuální potřebu. To je jen první předpoklad, aby vůbec "láska na první pohled" mohla vzniknout. Druhý předpoklad je, že ta žena, když uvidí poprvé v životě neznámého muže, myslí jen na sex s ním. Ostatní podněty jsou v tomto případě v hlubokém útlumu. Tento mimořádný stav u námi sledované ženy má za následek, že duše té ženy může opustit na velmi krátkou dobu své tělo do vzdálenosti několik desítek metrů.


Podobně jako při umírání, jen s tím rozdílem, že duše té ženy míří k muži, na kterého ta žena právě myslí. Muž je šokován nenadálou přítomností cizí duše ve svém informačním poli a dochází k zastavení dechu. A v zápětí u muže dochází navození bleskové autohypnózy. Muž si není vědom, že je hypnotickém stavu. Muž pronese jen ve své mysli, že ta žena je velmi krásná, že jinou nechce mít za manželku. Pár těchto nevinných myšlenek jen pro sebe má nedozírné následky. Muž si takto nevědomky přivodil podhypnotickou sugesci třeba na 20 let. Tem muž prožívá dlouhá léta mučivé myšlenky, a jeho život se změní natolik, že zůstává svobodným mládencem po celý život, i když ten muž může být velmi hezký a sexuálně přitažlivý. Takových a podobných případů jsou stovky. V základní škole se o této velice prospěšné znalosti nemluví.


Stačí si jen zapamatovat jednu poučku: "O ženě, která mi svou krásou dokázala zatajit dech zásadně nesním a nic ani v duchu s ní neplánuji. Raději myslím na oběd s vepřovou." Takto nešťastné zamilované lidi dovedeme zbavit mučivých myšlenek, a to tím, že postiženou osobu přivedeme do hypnotického stavu a v hypnóze vysvětlíme, že osoba o kterou usiluje není tak krásná.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více