Jste zde


Kolektivní sex v hypnóze
Karel Budín

Kolektivní sex v hypnóze je pro širokou veřejnost neznámým pojmem; ani v současné době v odborné literatuře nenajdeme sebemenší zmínky o této netradiční metodě sexu.

 

Jako dříve v mém příspěvku, tak i nyní se najde mnoho pochybovačů a budou hledat souvislosti mezi českým jazykem a fakty. Shodou okolností jeden pan profesor češtiny z Brna, před dvaceti lety přišel o velmi krásnou ženu. Nebylo mu nic platné, že spisovně mluvil a psal.


Pan profesor češtiny se jmenoval František a učil na jedné střední škole v Brně. Pan František nemohl pochopit, proč jeho žena od určitého dne z ničeho nic ztratila zájem o sex a manželství se změnilo na formální soužití.


Dlouhá léta od dětství jsem provozoval hypnózu a něco jsem o hypnóze přečetl, ale ani ve snu mě nenapadlo, že může existovat sex v hypnóze.


Před dvaceti léty manželka pana Františka začala cvičit jógu, aby její zdraví a krása trvala po celý život. Pod pláštíkem jógy se stalo něco, co se nemělo stát. V tomto případě jóga byla zneužita, snad z neznalostí věcí, došlo k rozpadu manželství u všech aktérů co se zúčastnili speciálního výcviků jógy, jedním Indem.


Tento Ind znal dobře jógu a hypnózu a každým rokem přijížděl do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh. Tlumočníka tomuto Indovi dělal nějaký pan Artur. Pan Artur před rokem se začal zajímat o jógu a chodil cvičit jógu na stejné místo, kde chodila i manželka pana profesora Františka. Pan Artur se chtěl pochlubit a milého Inda pozval, aby společnost cvičitelů jógy obohatil o speciální netradiční cviky.


Artur s Indem byli předem domluveni o co půjde. Ind svým exotickým zjevem udělal veliký dojem na přítomné publikum. Artur tlumočil, že speciální indickou jógu nelze cvičit ve velkém kolektivu. Pan Artur vybral několik krásných žen a mužů na speciální indickou jógu. Mezi vybranými ženami na speciální jógu, byla vybrána i manželka pana profesora Františka. Od tohoto okamžiku se speciální jóga cvičila už na privátě. Při druhém cvičení si Ind zval jednotlivé cvičence do vedlejší místnosti na přezkoušení. Zde Ind prováděl bleskovou hypnózu na cvičencích a příslušnou hypnotickou sugesci. Dva účastníci speciálního kurzu byli vyloučeny pro neschopnost. Ve skutečnosti se nepodařilo u těchto účastníků navodit hypnotický stav.


Při třetím cvičení nastaly sexuální orgie v pravém slova smyslu. Mužům po pěti hodinách nepřetržitého sexu muselo být hypnotickým slovem nařízeno, aby zaujali klidový stav. Ženám bylo nařízeno hypnotickým slovem, aby toužily po sexu ze všech sil a spokojenost dávali hlasitě najevo. Před ukončením těchto hypnotických sexuálních orgií bylo všem účastníkům nařízeno, že až se probudí z hypnotického spánku, budou si vše pamatovat co prováděli, až do své smrti.


Vytvořil se nový kolektiv, který je stabilnější než rodina, jeden za druhého by dal život. Ve skutečnosti jde o novou sexuální drogu, proto neuvádím podrobnosti. Nic nového pod sluncem." Viz Adamité."


Čas i jména, vše bylo záměrně pozměněno.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více