Jste zde


Čínský horoskop na rok 2013 - rok Hada
Marie Gita Gabrielli

Čínský horoskop na rok 2013 - rok Hada

Nejste si jisti jaké jste znamení podle čínského horoskopu? Zde to můžete jednoduše zjistit: www.esoterika.cz/rejstrik/cinska-znameni

 

Krysa v roce Hada - 2013
Začátek roku 2013 je pro Krysu ještě dobrý. Postupně se naskytnou příležitosti, které pomohou k financím, avšak také jiné, které ji o ně připraví. Je nutné opatrně zvažovat důležitá rozhodnutí a své investice. V průběhu roku se situace vylepší. Je prospěšné spíše šetřit než utrácet. V roce Koně se peníze budou Kryse hodit.

Buvol v roce Hada - 2013
V roce 2013 Buvol vydělá peníze docela snadno, ale nemusí najít společnou řeč se společníky a přáteli. Může pociťovat, že některý z nich zklamal jeho důvěru. Je lepší, když vyslechne i názory ostatních. Celý rok je pro něho velmi proměnlivý, i když vcelku spíše úspěšný a finančně příznivý.

Tygr v roce Hada - 2013
Pokud se Tygr v roce 2013 nezaplete do záležitostí jiných, jeho život poplyne v pohodě. Dosažené úspěchy jsou trvalé, ztráty nepřekročí zisky. Zádrhel může nastat ve vztazích, hlavně s opačným pohlavím. Také je třeba ochraňovat své zdraví.

Králík v roce Hada - 2013
V roce 2013 je pro Králíka ve znamení změn. Čeká ho určitě více cestování ve snaze zlepšit si své postavení. Také vystřídá zaměstnání a s tím může souviset i změna bydliště. To ale znamená i profesionální růst a nové vzrušující příležitosti. Na něm záleží, zda zaujme pozitivní nebo negativní postoj. Avšak rodině se to nemusí moc zamlouvat.

Drak v roce Hada - 2013
I rok 2013 je pro Draka dobrý. Výtečný pro podnikání i kariéru. Méně úspěšné mohou být vztahy. Všichni mu nepůjdou úplně na ruku a navíc některé ze svých přátel v tomto roce dost zanedbává pro své pracovní aktivity. Když už se daří, je třeba nezapomínat na slušnost.

Had v roce Hada - 2013
Had není nikdy dost spokojen a tak je tomu i v roce 2013. Jeho představy nemusí být úplně naplněny. Vztahová nedorozumění jak v zaměstnání tak i v citech. Upevní si své postavení, ale zisky a úspěchy jsou skromnější. Je třeba moudře vybírat přátele i partnery. Není doba na rozpínání, přesto se tento rok slušně povede.

Kůň v roce Hada - 2013
V roce 2013 najde Kůň oporu v rodině, ale jinak je to náročný rok na jeho čas a energii. Nepředvídatelné překážky ho brzdí v jeho neustálém trysku. Nesmí se nechat přemluvit k nejasným finančním spekulacím a to i od starých dobrých přátel. Na výraznější úspěchy si musí počkat na další rok.

Koza v roce Hada - 2013
Koza si v roce 2013 najde tu správnou a zelenou louku a dobře se popase. Opět získá své postavení a popularitu. Pomohou i nové kontakty stejně jako dosavadní vztahy. Cestování je jen ku prospěchu. Také vedlejší příjem se hodí. Jen občas postup Kozy mohou zbrzdit špatné informace.

Opice v roce Hada - 2013
Rok 2013 není tak úspěšný jako loňský, přesto si Opice nemá na co ztěžovat. Ti, kdo jí nezatleskají, jsou z vlastní rodiny. Aby se nevyskytovaly sváry a hádky je třeba se vyhnout zbytečným konfrontacím. Také by si měla dobře ošetřit nohy, neboť se najdou i tací, co jí pod ně hodí klacky. Ještě tak v zaměstnání ji podpoří nadřízení a pak skutečně dobří přátelé.

Kohout v roce Hada - 2013
I rok 2013 je pro Kohouta stále ještě šťastný. Dorovná loňské ztráty, i když ho nečekají žádné větší příjmy. Může se doslechnout i nějaké pomluvy a neměl by podnikat dlouhé a zbytečné cesty. Postup může přijít, ale na výjimečná finanční ocenění musí zapomenout. A žádné riskantní spekulace.

Pes v roce Hada - 2013
Oproti loňskému roku je rok 2013 pro Psa mnohem příznivější. Musí stále tvrdě pracovat, ale také je slušně oceněn. Uznání a podpora přijdou od těch správných lidí a jistě dostane dobrou radu nebo typ. Pozor na hamižnost. Je konečně třeba se uvolnit a nezapomínat se i radovat s přáteli či blízkými.

Vepř v roce Hada - 2013
Pro Vepře je rok 2013 vzrušeným i nesnadným rokem. Dosáhne mírného pokroku a zažije hodně cestování. Potíže mu přinese opačné pohlaví, blízké vztahy vyžadují opatrné zacházení a mnoho porozumění. Zažije šťastné chvíle, ale i neúspěchy. Hlavně nesmí utrácet, prostě žádné finanční výstřelky. Počátek roku je úspěšnější než závěr.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz

Zde naleznete Horoskop na rok 2013 pro sluneční znamení
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno