Jste zde


Čínský horoskop na rok 2011 - rok králíka
Marie Gita Gabrielli

Že nevíte jaké jste znamení podle čínského horoskopu? Zde to můžete jednoduše zjistit: https://www.esoterika.cz/clanek/1085-cinska-znameni

 

 

Krysa v roce Králíka - 2011
Vždy rádi řešíte materiální stránku. V loňském roce 2010 se vám nemuselo podle vašich představ úplně zadařit. Rok Králíka je pro vás již mnohem utěšenější. Držte své představy na uzdě a dočkáte se jak zajímavých kontaktů, tak i finančních nabídek. I vy budete v roce 2011 mírnější a tak v rodinných rozepřích nebudete tak úzkoprsí, jako v jiných extrovertních letech. Snadno se můžete stát rodičem příp. prarodičem, ale můžete si také vzít na starost někoho z rodiny, protože vaši pomoc potřebuje. Další rok 2012 si nasytíte dobře hlavně peněženku.

Buvol v roce Králíka - 2011
Jestliže jste v roce 2010 byli trpěliví, přečkali jste loňský rok jen několika šrámy. Rok 2011 bude jasnější, i když lepší roky na vás čekají jindy. Jste dříči a tak se nikdy neztratíte. Zdravotně na tom budete dobře, nebude tedy problém kočírovat nahromaděné problémy z loňska. Jen finance si hlídejte. Nepůjčujte si a nepůjčujte druhým. Budete rádi, že dostanete zpět rozpůjčované. Členy rodiny snad uchráníte před nájezdy cizích sexuálních pokusníků. Zrovna tak před nemocí někoho z příbuzných. V roce Draka bude čas změn, ale dobrý. 

Tygr v roce Králíka – 2011
V roce 2010 jste byli pod ochranou svého znamení, byť vám někdo z rodiny přidělal starosti. V roce 2011 můžete očekávat jisté výhody, ale bude nutné se aktivně zapojit a i když budete téměř vyčerpaní, musíte vydržet až do podzimu, kdy se zklidní i hektičnost. Pozor na nehody či úraz. Rodinný život by měl být v pohodě. Když budete pozorní, mohla by přijít nabídka a to především pracovní. Pak i kariéra půjde jinými, lepšími cestami. Postoupíte do roku Draka, který pro vás bude velmi aktivní i plodný.

Králík v roce Králíka – 2011
Vaše opatrnost vám pomohla v roce 2010 projít bez větších potíží. Rok 2011 je váš rok a proto můžete očekávat nad sebou ochrannou ruku. Finance i kariéra budou na vaší straně. Vztahy se vylepší, příp. se setkáte se spřízněnou duší. Tento rok vše zvládnete úspěšně a snadno. Co víc si přát. Další rok 2012 bude víc o přátelství, ale i finance nebudou špatné.

Drak v roce Králíka – 2011
Jestliže jste v roce 2010 změnili pole působnosti a to dost radikálně anebo svůj vyhraněný názor, mohlo se vám i dařit. V roce 2011 se začnou finance vylepšovat, rozmíšky budou postupně mizet a rodinný život se zklidní. Bude se vám chtít cestovat, abyste se nenudili, ale dávejte víc pozor na svůj zdravotní stav. Nebude špatný, ale nic nepřehánějte. Netlačte moc na pilu, počkejte si na další rok. Bude váš a mimořádný.

Had v roce Králíka – 2011
Loni v roce 2010 nebyl k vám osud úplně nakloněn. Kdosi se k vám zachoval ne zrovna moc čestně. Dobré pro vás je, že nemáte žádný rok úplně špatný. V tomto roce 2011 bude záležet na vás, jak hodně se budete angažovat. Ale jestli se rozhodnete pro akci, budete velmi zaneprázdněni. Někteří Hadi si uvědomí, že bude prozíravější vyčkat bez velké námahy na dobrou příležitost. Oba postoje jsou dobré. I tak hledejte útočiště doma u těch nejbližších. Šetřete síly, abyste zvládli další rok 2012 bez velkých problémů. 

Kůň v roce Králíka – 2011
Rok 2010 byl pro vás ideální na vzdělání a skládání zkoušek. Následující rok 2011 se vám bude prakticky dařit, ale musíte se přičinit. S tím je spojeno i to, že musíte záležitosti dotahovat do kýženého cíle. Dojde i příznivá zpráva ohledně dalších členů rodiny. Finance, vztahy i pracovní záležitosti se povedou. Jenom se zbytečně a bezdůvodně nehádejte, pokud nesedíte ve vládě. I ostatní mají pravdu. To si jděte raději zaskotačit do lesa. Vašich nervů bude víc třeba v roce 2012.

Koza v roce Králíka – 2011
Během roku 2010 jste si mohli za zvýšeného úsilí zajistit průměrný životní standart. Rok 2011 je příznivě nakloněn vašemu znamení. Jisté úspěchy na poli kariéry i finanční vás potěší a dokonce snad i ušetříte něco na horší časy. Nerozhodujte se náhle a buďte opatrní na své zdraví a to jak na fyzické tak i duševní. Jestli se vám úplně všechno nezdaří, tak to nebude chybou ostatních. Užívejte si tento rok, protože v následujícím roce Draka se budete muset snažit trochu víc.

Opice v roce Králíka – 2011
V roce 2010 jste byli ve velkém oslabení a ostatní toho mohli využít proti vám. Letos v roce 2011 se opět vyšvihnete. Možná i nastanou ve vašem profesionálním životě změny, ale nebojte se, dostane se vám pomoci od lidí z vašeho nového prostředí. I když se budete muset trochu uskromnit a to jak v očekávání, tak i v ziscích, bude to pro vás aktivní a činorodý rok. Připravte se na úspěch v roce 2012. Hlavně na rozšíření vědomostí a nové zkušenosti.

Kohout v roce Králíka – 2011
Rok 2010 byl pro vás příznivý, i když se vám to nemuselo až tak jevit. Ani rok 2011 vás nezklame. Jenom zase neočekávejte zbytečně příliš. Jste velmi pracovití a nic nenecháte náhodě, ale pozor abyste se v tomto roce nepřepočítali. Zbytečně finančně neriskujte a kroťte svoji marnotratnost. Vaše počty by nemusely být správné. Zůstaňte sami sebou, zůstaňte skromní a tento rok bude příznivým. Počkejte na uznání s radostí v rodině na rok 2012.

Pes v roce Králíka – 2011
Rok Tygra 2010 nebyl tak špatný, naopak jste si mohli oproti ostatním rokům polepšit. Rok 2011 bude zase ještě o něco lepší. Dalo by se říci, že na co sáhnete, to rozkvete. Můžete se spojit i s jiným podnikavým partnerem, ale silní jedinci si dokáží vládnout a ukočírovat vlastní podnik.  Stačí se rozhodnout a udělat co bude ve vašich silách a na co máte talent. Rodina i zdraví by mělo být relativně dobré. Užívejte darů osudu, další rok Draka nebude pro vás rozhodně tak výjimečný.

Vepř v roce Králíka – 2011
Máte pocit, že rok 2010 mohl být příjemnější. Zvláště poslední měsíce tohoto roku. Nebudete-li očekávat příliš, bude rok 2011 slušným rokem. Slavit úspěchy můžete hlavně v pracovních záležitostech. Budete si jistí svými výkony a také se srovnají malicherné půtky. Přitáhnete ostatní právě proto, že se jim budete zdát úspěšní. Máte-li nadřízený, očekávejte od nich definitivu. Šetřete si zdraví, ať to následující rok 2012 můžete rozjet naplno.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno