Jste zde


Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - 52. týden roku 2014
Esoterika.cz

týdenní horoskop 52. týden

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - padesátý druhý týden roku 2014

1. Beran – i v práci se toho dá před svátky stihnout hodně, nebojte se nových úkolů, budete mít dost času na jejich dodělání i po Vánocích. Dejte si pozor na zbytečné výdaje. Jestliže nyní potkáte někoho, kdo osloví vaše srdce, bude to láska na dlouho, možná i na celý život. Podle horoskopu byste na tom měli být zdravotně celkem dobře.

 

2. Býk – dávejte si v zaměstnání pozor, i malá chyba může mít nepříjemné důsledky. Jestli se jí vyhnete, následujících sedm dní prožijete docela v klidu. Neposlouchejte drby, které někdo bude vyprávět o vašem partnerovi, není to pravda, jen hloupý zlomyslník vám chce pokazit náladu. Hřešit s jídlem můžete, jen to nepřehánějte se sladkým, které vám nyní nebude dělat dobře.

3. Blíženci – podle horoskopu máte šanci na velký úspěch, jen se nesmíte vyhýbat riskantnějším krokům. Stát pořád na jednom místě se příliš nevyplácí. Tento týden by měl být ve znamení lásky, poznají to i Blíženci bez partnera. Nemá smysl podceňovat malé zdravotní problémy, je lepší se ujistit ještě před svátky, že vše je v pořádku.

4. Rak – i když práce nebude mnoho, bude hodně důležitá. Rozhoduje se o mnoha záležitostech, které vám vyplní následující měsíce. S partnerem si užijete opravdu krásné vánoce a jestliže jste single, nebojte se prvního rande. Bude krásné. Čeká vás dobrá nálada, dejte si jen pozor na nachlazení.

5. Lev – přehnaná nebo dokonce falešná skromnost vám rozhodně v práci nepomůže, když se rozhlédnete, úspěch mají hlavně ti, co se umí dobře prodat. Pro zamilované je to vhodný týden na zásnuby, dlouhodobé vztahy prožijí velmi vášnivých sedm dní a single by měli vyrazit někam mezi lidi a si trochu užít. Na konci týdne můžete mít mírně horší náladu.

6. Panna – nachystejte se na nějaký důležitý rozhovor, který se bude týkat vaší práce a také bude mít silný vliv na vaši finanční budoucnost. Tento týden bude pro Panny nejdůležitější příjemná rodinná atmosféra a klid, na vášnivé zážitky přijde čas jindy. Dejte si pozor na srdce a cévy.

7. Váhy – pokud si dobře naplánujete povinnosti na tento týden, vše zvládnete tak zvanou levou zadní a ještě vám zůstane hodně volného času. Single by se měli porozhlédnout za někým, kdo v těchto dnech také bude trávit svátky bez partnera. Vaše páteř dostane zabrat trochu více než obvykle.

8. Štír – rozdělte si povinnosti a uvidíte, že mnoho věcí se dá vyřídit rychleji a pečlivěji než obvykle. Tento týden nebude moc dobrý pro samotáře, co chtějí všechno udělat sami. Vyhýbejte se zbytečným hádkám, ne vždy máte pravdu a hlavně ne vždy má spor smysl. Nyní ho mít určitě nebude. Rýma a kašel budou symptomem závažnějšího onemocnění, reagujte rychle.

9. Střelec – koncentrujte se jen na tu práci, kterou máte dělat vy. Nemá smysl nahlížet jiným přes rameno, nic díky tomu nezískáte. O víkendu pozor na peněženku. Podle horoskopu by se Střelci měli věnovat hodně různým společenským návštěvám a zábavám, které si vychutnají na plno jen s partnerem. Jezte jen to, co vám chutná, stres při jídle může u vás nyní vyvolat silné žaludeční potíže.

10. Kozoroh – nedovolte nikomu, aby vámi nyní kamkoliv postrkoval. Jde jen o to, že si léčí komplexy a o vás si myslí, že budete velmi snadným cílem. Vyveďte ho rychle z omylu. V lásce se vykašlete na rozum a moudré rady, vaším nejlepším rádcem bude srdce. Neměli byste to přehánět s cvičením, úraz si lze přivodit velmi snadno.

11. Vodnář – ne každá pochvala, kterou uslyšíte, bude myšlena upřímně. Ale většina opravdu bude od srdce a velmi příjemně vás potěší. Dohánění dárků na poslední chvíli hrozí vydáváním zbytečně vysokých obnosů za zbytečné věci. Lepší je si vše den předen promyslet. Ve vztahu to bude trošku nudné, ale bez sporů a hádek. Zdraví byste měli mít celkem dobré, jen si dávejte pozor na to, co si oblékáte.

12. Ryby – jestliže vám to v práci nevyhovuje, je dobré pomalu začít přemýšlet o změně práce a nebo o nějaké jiné pracovní náplni ve stejném zaměstnání. Nic není nutno uspěchat, ale plánovat je dobré co nejdříve. Najednou můžete zjistit, že ten, koho jste si dosud nevšímali, je někým opravdu zajímavý a hodným vaší pozornosti. Dostatečný přísun tekutin je důležitý, ale ani tady není nutno přehánět, zvláště pokud pijete hodně minerálek.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)