Jste zde


Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - 50. týden roku 2014
Esoterika.cz

týdenní horoskop 50. týden

1. Beran – v práci a finančních záležitostech by se vám tento týden mělo velmi dařit. Výhodnou koupi už nemá smysl odkládat. S trochou odvahy můžete mít velký úspěch při hledání nového partnera. Nebojte se využít všechny své přednosti. I když je zima, vaše fyzická kondice by měla být docela dobrá. Vrchol sil by měl přijít o víkendu.

 

2. Býk – budete mít hodně zajímavých nápadů, učení nových věcí vám půjde velmi snadno. Pracovně by měl být nejnáročnější čtvrtek, ale vše by se vám mělo podařit zvládnout. V lásce nemá smysl plánovat, svěřte se do rukou osudu a uvidíte, že mnoho věcí se dokáže vyřešit samo. Dobře se oblékejte, hrozí vám problémy  s průduškami a nebo nachlazení.

3. Blíženci – podle horoskopu vás tento týden čeká několik důležitých pracovních rozhodnutí. Pečlivě si promyslete všechny kroky a také popřemýšlejte o možných důsledcích. Pokud žijete s partnerem, měli byste si nyní užít velmi příjemné chvilky, na které určitě nezapomenete. Snažte se vyhýbat místům, kde se pohybuje hodně lidí.

4. Rak – všem se bude líbit vaše profesionalita, očekávejte uznání od kolegů v práci a je také možné, že se blíží nějaká příjemná finanční prémie. Žárlivost nemá žádný smysl, nic špatného vašemu vztahu nehrozí. Nemá smysl si kazit náladu falešnými představami. Kdy jste byli na preventivní prohlídce?

5. Lev – budete mít hodně pracovních povinností. Nemá smysl si nabírat další, řešte jen to, co je aktuálně nejnutnější. Vyhýbejte se pracovním konfliktům, pustily by se pak do vás obě strany. Tento týden moc o lásce nebude, vy i partner se budete věnovat hlavně pracovním a předsvátečním záležitostem. Vaše tělo potřebuje dostatek zdravých tekutin.

6. Panna – bohužel budete muset být nyní v práci trochu déle než obvykle, všichni začínají honit termíny a všechno řeší na poslední chvíli. Jestliže jste single, můžete využít různá předvánoční setkání k seznámení se s někým novým. Máte šanci prožít krásné Vánoce. Během pracovní části týdne to nepřehánějte s ponocováním, mohli byste si oslabit imunitu.

7. Váhy  – úspěch je mnohem blíže, než si myslíte. Bude to vaše velká chvíle, kterou byste si měli pořádně užít. Ve vztazích by to mělo fungovat klidně a harmonicky, partner vám bude oporou a pokud chcete, tak vám rád pomůže i s předvánočním šílenstvím. Vaše tělo se tento týden může snadněji zbavit nějakých škodlivých návyků.

8. Štír – nenechte se nikým stresovat. V práci si poradíte se vším, stačí jen, že k řešení různých záležitostí budete přistupovat s odstupem a chladnou hlavou. V lásce věřte intuici. První dojem je tentokrát ten nejsprávnější. Podle horoskopu byste se měli cítit celkem fit, jen v pátek a sobotu na vás padne menší splín.

9. Střelec – i před Vánoci lze změnit zaměstnání. Pokud se pořádně rozhlédnete, zjistíte, že je kolem vás několik velmi zajímavých příležitostí. Spočítejte si všechna pro a proti. Tento týden budete přitahovat pozornost opačného pohlaví, ale velká láska z toho zatím nebude. Mohou se objevit menší potíže s tlakem a bolesti hlavy.

10. Kozoroh – Vaše práce konečně bude po zásluze odměněna. Uvidíte, že to co jste dělali mělo velký smysl. V lásce nic neslibujte, raději si počkejte, abyste měli opravdu jistotu, že všechno je opravdu takové, jak to vypadá. Vašemu zdraví nejvíce pomůže čerstvý vzduch a pohyb, jíst pilulky nemá smysl.

11. Vodnář – V práci to podle horoskopu bude bez významnějších změn. Nachystejte se na velké výdaje, kterým se nebudete moci vyhnout. Poznáte zajímavé lidi a kdo ví, možná po nějakém čase se přátelství změní na lásku. Jestliže máte partnera, choďte spolu s ním na předvánoční zábavy. Vaše tělo si začíná říkat o větší dávku aktivního odpočinku.

12. Ryby – v pondělí si pokuste naplánovat pracovní týden tak, aby vám zůstala i nějaká časová rezerva před pátkem. Podle horoskopu byste měli přijít s nějakým zajímavým nápadem, který vám zlepší pozici v zaměstnání. Jestliže nemáte partnera, zkuste se trochu více otevřít a ukázat jako osoba, která je ve skutečnosti plná vášně. Trošku si upravte jídelníček, hlavně pozor na cukry a tuky.

Ve spolupráci s laskavou pomocí Horoskopy-Vestirna.com.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)