Jste zde


Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - 49. týden roku 2014
Esoterika.cz

týdenní horoskop 49. týden

1. Beran – vyřiďte si rychle důležité úřední záležitosti, živnostníci by se měli zaměřit trochu více na daně. Za dobré nápady se obvykle dává dobrá finanční odměna. Ačkoliv začátek prosince si moc s romantikou nespojujeme, tentokrát tomu bude rozhodně jinak. Zažijete výbuch vášní. Vaše pleť potřebuje další ochranu a výživu, jinak začne hodně vysychat.

 

2. Býk – nesmíte zapomínat na to, že začínají poslední týdny roku 2014, s některými pracovními záležitostmi byste měli trochu zrychlit, aby vám z důvodu delšího volna nedošel čas. Nová známost může začít jen obyčejným pracovním posezením, kdy se pečlivěji budete věnovat jednomu zajímavému problému. Na Vánoce je fajn být s někým. Po návratu domů si rozehřejte ruce teplou vodou a tělo horkým nápojem, hrozí vám nachlazení.

3. Blíženci – podle horoskopu vás čekají větší výdaje, bylo by dobré si nejdříve udělat seznam toho, co opravdu potřebujete a jakékoliv další nákupy dělat jen z peněz, které vám zůstanou k disposici. Máte velkou možnost se zúčastnit různých společenských akcí a kde je více lidí, tam může být i někdo velmi zajímavý pro vaše srdce. Zdraví by mělo být v pořádku, jen před a během víkendu začnete cítit silnou únavu.

4. Rak – v pracovních záležitostech budou mít tento týden největší význam mezilidské vztahy. Pokuste se pokud možno vycházet se všemi lidmi v zaměstnání co nejlépe a vyhýbejte se sporům. Jestliže jste se před nedávnem pohádali trochu více s vaším partnerem, tento týden od něj očekávejte nějaké příjemné “odškodnění.” Vyhýbejte se průvanům a v suchých místnostech dbejte na dostatečný přísun tekutin.

5. Lev – to co jste neustále odkládali se může znovu ozvat. Bylo by dobré se těchto starších pracovních závazků zbavit ještě před koncem roku. Pokud chcete vrátit půjčku, bohužel budete si muset o to znovu říci. Chcete, aby vám partner naslouchal? Musíte na něj s úsměvem a diplomaticky. Při hádce se jen zatvrdí. Podle horoskopu vás tento týden mohou trochu více bolet oči.

6. Panna – finanční a pracovní situace se začne velmi rychle zlepšovat, ačkoliv to nyní tak vůbec nemusí vypadat. Dělejte to co máte a brzy budete velmi spokojeni. Ne každý, kdo se vám hodně líbí je dobrým partnerem pro dlouhodobý vztah, tam hledejte spíše podle srdce. Pokuste se trochu omezit vaše pracovní aktivity, které vykonáváte mimo zaměstnání. Tělo i mysl si žádají více klidu.

7. Váhy – nezapomínejte, že i když máte pravdu a jste si naprosto jistí svým postupem, s některými lidmi je důležité postupovat opatrně. Obzvlášť se to týká těch, co mohou mít vliv na vaší další kariéru. Budete přitahovat opačné pohlaví vzhledem i vystupováním, můžete toho využít. V první polovině týdne bude lepší vaše fyzická forma, ale s tou psychickou to bude trochu slabší. Pak se situace otočí.

8. Štír – může vás čekat nějaká velmi zajímavá odměna, všechno máte nyní ve vlastních rukou a hodně bude záviset na tom, jak opatrně budete postupovat. Budete mít trochu problémy rozlišit, co je skutečnost a co jsou vaše představy ohledně toho, co si váš partner myslí a jak se chová. Nedělejte dlouhodobé závěry. Sice je chladněji, ale po pevné zdraví nesmíte zapomínat ani na pravidelné větrání.

9. Střelec – budete mít nyní hodně zajímavých nápadů. Byla by škoda je hned všem prozradit a na některé ještě nebudete mít čas či možnosti. Nezapomínejte si vše originální hned poznamenat. Nemůžete se ve vztahu rozhodnout jak dál? Zeptejte se svého srdce, to vám napoví nyní lépe než rozum. V zimě si tělo zasluhuje větší přísun energie, i jídlem lze organismus oslabit.

10. Kozoroh – něco by vám mělo pomoci při nákupech, možná by stálo zato se vrhnout na část předvánočního šílenství. Podle horoskopu někdo v práci vám nepřeje, ale jeho hlas zatím nemá význam. Pokud máte problémy ve vztahu, bylo by rozumné je vyřešit tento týden, aby pak neležely jak těžký kámen na sváteční atmosféře. Následujících sedm dní je vhodných pro smíření. Se zdravím by mělo být vše celkem v normě.

11. Vodnář – horoskop vám doporučuje, abyste tento týden raději nic neměnili, věnujte se jen svým stálým povinnostem a určitě nezačínejte něco nového. Chyba na startu by mohla být fatální. Partner vám zpříjemní tento týden. Jestli ho nemáte, hledejte lásku u rodiny. Na nadbytečná kila je nyní jen jeden recept a to větší množství pohybu.

12. Ryby – budete muset spolupracovat s lidmi, se kterými si příliš nerozumíte. Bude nutno zatnout zuby a vydržet, nenechte se k ničemu vyprovokovat a všechno se vám podaří zvládnout. To, že na vás někdo mrká a snaží se něco naznačit ještě neznamená, že je to vhodný partner pro budoucnost. Čekejte na něco konkrétního. Největší problémy můžete mít s podzimním pesimismem, pokuste se obklopit něčím hezkým a veselým.

Ve spolupráci s laskavou pomocí Horoskopy-Vestirna.com.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno