Jste zde


Týdenní horoskop na týden 9.11. až 15.11. roku 2015 - 46. týden
Esoterika.cz

 

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - čtyřicátý třetí týden roku 2015

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – podaří se vám získat nějaké důležité pracovní kontakty, které vám v blízké budoucnosti hodně usnadní život. I kontroverzní záležitosti mohou být úspěšné, musí jen mít dostatek podpory. Skvělý týden pro udobřování v rodinách a dlouhodobých vztazích. Čerstvě zamilovaní problémy s hádkami řešit nebudou. Pozor na jídlo, hlídejte si čerstvost.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – povinnostem se nevyhýbejte, i kdyby se vám zdály hodně nepříjemné nebo byste získali mylný dojem, že to či tamto lze bez problémů odložit. S výdaji až do víkendu opatrně, je lepší mít malou nevyužitou rezervu než shánět korunky na poslední chvíli. Partnera má smysl pochválit i za věci, které jinak považujete za samozřejmé. Single, pozor, někomu se líbíte. Možná to bude vzájemné. Se zdravím by mělo být vše celkem v pořádku.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – přesvědčíte okolí, že máte nevšední nápady a také schopnost je realizovat. Lidé na vás tento týden budou hodně spoléhat, takže pozor, ať zbytečně nezakopnete kvůli nějaké hlouposti. V lásce je někdy nejlepší méně plánovat a přemýšlet a více sázet na spontánnost. Dejte větší šanci aktivnímu odpočinku.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – peníze vydávejte méně, v tomto týdnu není důvod nic velkého nakupovat. Šetřete, pomalu se blíží Vánoce a to bude hodně náročné. Snažte se nejdůležitější pracovní záležitosti mít hotové do čtvrtka, pátek by pak mohl být hodně uvolněný. Pokud máte děti a nebo jste s nimi ve větším kontaktu, tento týden se vám několikrát bude zdát jejich postupování hodně nepochopitelné. Ranní rozcvička nejlépe vyžene únavu.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – v práci budete hodně přecitlivělí a podle horoskopu se vám bude dost často zdát, že vám všichni chtějí ublížit a nebo vám jen házejí klacky pod nohy. Není to pravda, zkuste se na věci podívat s odstupem a nad drobnostmi mávněte rukou. V rodinách a vztazích by se mělo přehodnotit, jaké kdo má povinnosti. Nemůže většina domácích záležitostí ležet na zádech jen jedné osoby. Váš zrak by potřeboval trochu odpočinout.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – nespoléhejte se na jiné, sliby za vás práci neudělají a sliby druhou stranu nikdy nic nestojí. Jen si zapamatujte, kdo měl plná ústa řečí a skutek utekl, v budoucnu to budete moci připomenout. Výtečný týden pro nalezení nové lásky nebo objevení další nečekané hloubky ve stávajícím vztahu. Pokud možno se vyhýbejte místnostem s hodně suchým či příliš klimatizovaným ovzduším.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – v zaměstnání byste podle horoskopu měli co nejvíce poslouchat intuici. Pokud možno se vyhýbejte půjčování (nezadlužujte se ani nepůjčujte jiným, a to ani malé částky). Mohlo by to být zdrojem dlouhodobých problémů. Pokud máte dojem, že ve vašem vztahu by mělo být vše v pořádku a stejně přitom něco skřípe, pokuste se s partnerem více mluvit o různých problémech. Chodíte na pravidelné prohlídky k optikovi?

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pokud se vám podaří dodržet všechny termíny a splnit všechny povinnosti, které vás tento týden čekají, čekejte zlepšení své materiální situace. Ve vztahu mnohdy mnohem více dokáže vyřešit jemný úsměv než jakákoliv zbytečná hádka. Single, je čas na vás. Příliš moc fyzické námahy může skončit naprostou ztrátou sil už před víkendem.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – v zaměstnání se koncentrujte jen na svou práci a ignorujte jakékoliv drby, které kolem vás budou šumět. Nic z toho není důležité a neexistuje jediný důvod, proč byste se měli zapojit do žabomyších válek mezi několika spolupracovníky. Vášnivé to tento týden moc nebude, ale měli byste si vychutnat pocit jistoty a příjemné teplo rodinného krbu. Pozor na bacily, je jich kolem vás docela hodně.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – v zaměstnání by mělo dojít k několika zajímavým změnám, na kterých průběžně vyděláte. Máte šanci si pojistit svou pozici, využijte ji. Nevrhejte se do každé otevřené náruče. Někdy je dobrý odstup a to i ve vztahu, když nevíte, co se za přehnanou pozorností skrývá. Nezapomněli jste trochu na sport a fyzickou aktivitu?

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – vaše peněženka by měla pomalu začít bobtnat. Je to milé, ale stále byste měli při utrácení zachovat určitou opatrnost. V zaměstnání buďte ostražití, zvláště ve středu to bude opravdu důležité. Ve vztahu i v rodině by lidé měli ctít určitý osobní prostor a také respektovat, že lidé mají různé názory a postoje. Nenechte se tlačit tam, kam nechcete. Organismu začínají trochu chybět vitamíny.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – jestli hledáte v práci nějakou změnu, tento týden je pro to opravdu dobrý. A pokud ji nehledáte doopravdy, raději se koncentrujte na tom, co vám přináší peníze. Tvrdohlavost je někdy prospěšná, tento týden ale podle horoskopu nic neřeší. Společnou budoucnost nemá smysl plánovat na základě nátlaku. Vše musí být předmětem diskuse. Skály sice lámat nebudete, ale nejeden člověk vám bude závidět fyzickou kondici.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno