Jste zde


Týdenní horoskop na týden 28.9. až 4.10. roku 2015 - 40. týden
Esoterika.cz


 

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - čtyřicátý týden roku 2015

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – dokážete vyřídit nějakou velmi důležitou pracovní záležitost. Díky tomu byste měli mít na konci týdne více času i peněz. Ovládne vás romantická nálada, jestliže vám někdo padl do oka, nebojte se udělat ten první krok. Zdravotně byste na tom měli být celkem dobře, podmínkou je, že se více budete věnovat aktivnímu odpočinku.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk –  z hlediska financí to bude celkem zajímavý týden. Objevíte nějaký nový a zajímavý zdroj dalších příjmů. Mělo by se vám podařit uskutečnit výhodný nákup. Pokud jde o lásku, tento týden byste ji podle horoskopu neměli moc řešit. Nemoci vás nečekají, ale stejně byste měli popracovat na zlepšení obranyschopnosti organismu.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – pokud chcete výhodně investovat, vždy musíte počítat s určitým rizikem. Snížíte ho, pokud se obrátíte na odborníka. Během pracovní části týdne byste si měli vyřídit různé pohovory. Koncentrujte se na tom co je pro vás příjemné. Někdy potěší i malý nevinný flirt. Vaše psychická forma by měla být hodně dobrá, pozitivní energie vám dodá sílu.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – pokud někdo bude na vás tlačit, odložte rozhodnutí na později. Zvláště pokud půjde o dlouhodobé záležitosti. V zaměstnání si vás budou vážit. Partner by vás měl tento týden něčím velmi příjemným překvapit. A bude to jen tak z čisté lásky. Bylo by užitečné malinko upravit jídelníček, zvláště pokud jde o obsah vlákniny.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – v práci nespěchejte. Tento týden je podle horoskopu zvýšené riziko chyb z nepozornosti. Bylo by užitečné dokončit rozdělanou práci a teprve potom začínat s něčím novým. Na opačné pohlaví budete účinkovat jako magnet, nyní můžete získat mnoho nových známostí. Jen nic neuspěchejte, lepší je si trochu počkat a pečlivě vybrat. Dobře se oblékejte, nyní můžete velmi snadno prochladnout.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – v následujících sedmi dnech by se vás mělo držet štěstí. Můžete vyhrát nějaký větší obnos a nebo budete mít dobrý čich na výhodné finanční operace. Řiďte se selským rozumem. V lásce postupujte s racionalitou, raději se vyhýbejte extrémním slovům či činům. Můžete mít menší potíže s hlasivkami.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – podle horoskopu byste měli popřemýšlet, jestli by nebylo užitečné začít novou kapitolu ve svém pracovním životě. Bez změny se nic samo od sebe nezlepší. Ve středu a čtvrtek si dávejte větší pozor na výdaje, peníze vám mohou protékat mezi prsty. Využijte několik večerů k nějaké příjemné společenské akci, šance na seznámení rostou. Pokud máte nějaké menší zdravotní problémy, přírodní léčba vám může pomoci.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – v první polovině pracovního týdne byste se měli věnovat dokončování všech předchozích povinností, protože podle horoskopu vás ve čtvrtek a pátek čeká něco nového, co může přinést velké peníze. Ve vztahu to nyní může být trošku nudné, osvěžení přinesou příjemné věci z minulosti. Fyzická i psychická kondice budou v pořádku.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – ve svém okolí budete vzbuzovat důvěru. Dá se toho využít i v zaměstnání, kde dokážete protlačit více svých nápadů. Nebojte se vystoupit dopředu  a tvrdě si stát na svém. Partner bude hodně empatický a bude vám nyní velkou oporou. Pokud jste single, něco podobného vás čeká od nejlepších přátel. Nezapomínejte se po návratu domů pořádně rozehřát teplým nápojem či polévkou.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – v zaměstnání byste se měli soustředit na důležitých záležitostech. Koníčkům a zábavě se věnujte až poté, co budete mít všechny povinnosti splněné. Finanční situace se mírně zlepší. Ve vztahu se snažte vyzdvihovat pozitiva a neřešte různé bezvýznamné hlouposti. Drobné škrábání v krku se může změnit na několikadenní stonání v posteli.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – pokud chcete změnit práci, musíte získat nové znalosti a zkušenosti. Tento týden se budete moci naučit pár nových užitečných věcí. Výdaje na zbytečnosti mohou silně zatížit rodinný rozpočet. Ve vašem vztahu je ještě spousta vášně a lásky, jen ji to chce občas rozdmýchat. Prospěl by vám pravidelný životní rytmus.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – v zaměstnání se na vás bude někdo snažit přehodit své povinnosti. Přistupte na to jen pod tou podmínkou, že on vyřeší ty vaše. Lidé s kreativním zaměstnáním čeká velmi úspěšný týden. Jestliže hledáte partnera, snažte se neprozradit o sobě úplně všechno. Trocha tajemství zvyšuje atraktivitu. Můžete mít menší potíže s náladovostí, na vině je změna počasí.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno