Jste zde


Týdenní horoskop na týden 21.9. až 27.9. roku 2015 - 39. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třicátý devátý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – je před vámi hodně nervózních pět pracovních dnů, během kterých si budete muset poradit s velmi silným tlakem z okolí. Zvládnout se to dá, ale příjemné to nebude. Partner vás může postavit před nějakou velmi nepříjemnou záležitost a čekat na vaše rozhodnutí. Měl by se rozhodování účastnit také. Nebojte se sportovní aktivity, tělo si ji žádá.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – nic velkého si neplánujte. Lepší je být nachystán jen na nejbližších pár hodin, protože budete několikrát muset reagovat okamžitě na nečekané události. Do čtvrtka se snažte trochu více šetřit. Můžete se zúčastnit nějaké velmi příjemné společenské akce. Zážitky si zapamatujete na dlouho a kdo ví, možná i někoho poznáte. Pozor, může vás trochu více bolet hlava, zvláště o víkendu.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – k práci přistupujte trochu s odstupem a humorem. Nemá smysl si všechno brát smrtelně vážně, mnoho věcí je mnohem méně důležitých než na první pohled vypadají. A kolem vás je více lidí, kteří vám chtějí podat pomocnou ruku, než to na první pohled vypadá. V lásce to bude trošku nudné. Podle horoskopu by bylo rozumné jíst méně masa a bílkovin obecně.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – bylo by dobré, kdybyste začali pracovně hledět více do budoucnosti. Popřemýšlejte, jestli jste v zaměstnání spokojeni a jestli je to opravdu to pravé ořechové i pro následující roky. Příležitosti jsou, jen se stačí pořádně rozhlédnout kolem sebe. To samé se týká lásky, pokud jste single, není těžké s tím něco udělat. Měli byste se více usmívat a uvidíte, že deprese a špatná nálada zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – bezhlavý přístup a zbrklost se nevyplácí. A tento týden to poznáte opravdu velmi silně. Pokud možno si každý krok promyslete dvakrát, věci, které lze odložit, raději odložte. Pozor, někdo vás může pomlouvat. Partner pro vás chystá nějaké velmi příjemné překvapení, nezkoumejte co to je, překvapení by vás mělo překvapit. Trochu méně sezení u počítače a televize neuškodí. Ani se čtením to nepřehánějte a oči vám poděkují.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – konečně by se vám mělo začít dařit. Vykasejte rukávy a využijte konjunkturu ať jsou vaše zisky ještě větší. Velmi dobře se vám bude nyní vyřizovat věci s nadřízenými. Nebojte se stát si za vlastním názorem. V partnerských vztazích bude po většinu týdne klid, jen pozor před víkendem, abyste se nepohádali o nějakou hloupost. Máte zdravotní problémy? Nehledejte radu sami a konzultujte vše s odborníky.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – prvních pár dní můžete mít podle horoskopu dojem, že se před vámi vrství nekonečná řada problémů, které nemají řešení. Mají. Podívejte se na ně z jiného úhlu a uvidíte, že si se vším můžete velmi snadno poradit. Když nemůžete najít lásku, vyhledejte si alespoň dobrou zábavu. Pokud možno si dávejte pozor, pokud budete muset pracovat ve větší výšce, snadno se vám nyní zamotá hlava.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – měl by to být pracovně docela příjemný týden bez velkých stresů, ale zároveň i bez nudy a monotematičnosti. Je velmi pravděpodobné, že se do zaměstnání budete těšit. Ještě více se budete těšit domů, kde vás bude čekat atmosféra plná lásky a něhy. Pozor, mohou se objevit nějaké žaludeční potíže, zásoba černého uhlí je vždy praktická.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – nespěchejte v práci. Pokud vás někdo bude honit, snažte se ho ignorovat. Nemá smysl se dřít tam, kde nečekáte, že by měl být nějaký viditelný a smysluplný výsledek. Láska prochází žaludkem, podle horoskopu byste pravdivost tohoto přísloví měli tento týden zažít na vlastní kůži. A když u je tu řeč o kůži, pozor, bude se vám přesušovat.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – raději nikomu neslibujte, že uděláte něco, na co nemáte čas a kapacity. Je lepší se spokojit s málem, kde ale budete mít jistotu, že vám všechno vyjde. Moc velký koláč opravdu ukousnout nejde. Partner může mít nějaké starosti, pokuste se ho co nejvíc podpořit. Odměnou bude krásný víkend. Detoxikace a hodně zeleniny vašemu tělu určitě neuškodí.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – je dost možné, že uděláte v práci nějakou menší chybu. Není to důvod k panice. Stát se to může každému, jen se nesnažte nic zatajit a všechno bude v pořádku. Chcete oživit vztah? Víkendový výlet na nějaké místo, které máte rádi oba to dokáže velmi snadno. Nemá smysl řešit věci, které vyřešit nemůžete. Hleďte na svět s odstupem a uvidíte, že vaše psychická kondice se výrazně zlepší.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – pracovně bude nejnáročnější čtvrtek a pátek, první polovina týdne bude podle horoskopu spíše nudnější a nic zajímavého by se dít nemělo. Nemá smysl ve vztahu měnit hodně věcí najednou. Lepší jsou postupné změny prováděné malými krůčky. Vašemu organismu může trochu chybět vitamín A, vařená mrkev s trochou másla problémy vyřeší.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno