Jste zde


Týdenní horoskop na týden 19.10. až 25.10. roku 2015 - 43. týden
Esoterika.cz


 

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - čtyřicátý třetí týden roku 2015

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – pracovně to bude celkem příjemný týden. Nečekejte nějaké oslnivé úspěchy, ale zároveň vše by mělo probíhat v klidu a bez zbytečného stresu. Pokuste se častěji setkávat s přáteli, nyní budete mít pár velmi hezkých možností. Během takových akcí je vždy větší šance potkat někoho nového. Zdravotně by vše mělo být v pořádku.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – podle horoskopu bude tento týden vhodný pro různé investice. Mohou být i mírně riskantní, ale vždy vše musíte přehodnotit z dlouhodobého hlediska, co se vám vyplatí nejvíce. Uslyšíte hodně komplimentů, ale bohužel jen málokterý bude míněný upřímně. Vaše fyzická forma bude stoupat, vrchol dosáhne těsně před víkendem.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – jestliže chcete v práci výrazněji vyniknout, snažte se tlačit do popředí a vždy být v centru dění. Jinak si vašich nápadů a úspěchů nikdo nevšimne. Hlídejte si výdaje, zvláště na věci, které nutně nepotřebujete. Někdo se vám líbí? Teď jde jen o to, jestli daná osoba není zadaná, pak to za riziko opravdu nestojí. Energie budete mít dost, ale není nevyčerpatelná a přílišné bláznění se ozve o pár dní později.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – pokud nebudete před problémy schovávat hlavu do písku, podaří se vám všechno vyřešit rychle a bez větších průtahů. Tento týden se nemusíte bát papírování, půjde vám dobře od ruky. Jestli si myslíte, že v lásce už vás nic nepřekvapí, tento týden se nechte… příjemně překvapit. Následujících sedm dní může být trochu náročnějších pro alergiky.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – velmi dobrý týden pro zahájení nových projektů či nového směru v pracovním životě a také pro různé tak zvaně úřední záležitosti (počítají se do toho i banky a všechna jiná místa, kde jednáte s nějakým “kravaťákem”). Ve vztahu se to urovná jen za předpokladu, že obě strany trochu ustoupí, řešení bez kompromisů bude jen zdrojem dalších hádek. Volný čas se snažte prožít co nejaktivněji.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – ve finančních záležitostech byste nyní měli mít dost dobrý odhad. Využijte to k dořešení různých záležitostí z minula. V zaměstnání se vyhýbejte hádkám. Budete mít hodně velké osobní kouzlo a také vás před víkendem přepadnou choutky na nějaké menší zlobení. I podzim může být romantický. Měli byste si trochu více dávat pozor na kalorie.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – vše se bude odehrávat ve spěchu a bude vyžadovat vaší rychlou a rozhodnou reakci. Ale výsledek by měl stát za to, takže nemá smysl polevovat. Láska na první pohled je skoro stejně vzácná jako bílý nosorožec, ale někdy se to opravdu stát může. Bolesti zad nejlépe vyřeší masáž nebo plavání.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – nenechte se okolím tlačit k něčemu, co je vám proti srsti. Jestli tlak na vás bude příliš silný, pokuste se rozhodnutí odložit o týden až dva, pak už si sami určíte vlastní cestu. Ve finančních záležitostech se snažte počítat co nejpřesněji. Z hlediska lásky to bude zajímavý týden plný různých zážitků. Podle horoskopu vám může hrozit nějaká menší chřipka či nachlazení.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – někdy je lepší být spíše nenápadný. Těm, kteří se budou v práci tento týden snažit přečnívat, zaměstnavatel naloží další a další povinnosti a výsledek náležitě neocení. Možná by stálo za to si ve vztahu popovídat o tom, co funguje a co by bylo dobré ještě vylepšit. Za volantem buďte hodně opatrní, to samé se týká cyklistů.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – hledejte příležitosti, kde vydělat nějakou korunu navíc. Nebojte se riskovat, tento týden odvážným štěstí přeje. Dokončete starší plány. Single mají tento týden větší šance, lidé v dlouhodobých vztazích objeví další kouzlo svého rodinného uspořádání. Forma by se měla zlepšit, případné rekonvalescence urychlit, víkend věnujte pohybu.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – v zaměstnání byste se podle horoskopu měli vyhýbat lidem, kterým nevěříte nebo nepovažujete jejich úmysly za čisté. Řiďte se intuicí, ta vás nástrahami tohoto týdne provede nejlépe. Pokud o vás někdo projeví zájem a vy budete mít pocit, že je to asi vzájemné, nebojte se to dát najevo. Váš život by chtěl trochu více pravidelnosti ve stravování a spánku.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – hodně věcí bude na první pohled vypadat mnohem hůře než ve skutečnosti. Takže kdykoliv se setkáte v práci s něčím nepříjemným, pokuste se na to podívat o chvíli později s chladnou hlavou a větším odstupem. Ve vztahu budete mít chuť všechno řídit, ne vždy je to pro rodinnou pohodu nejlepší. Dejte si pozor při vaření a vůbec při manipulaci s ohněm a horkými předměty.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno