Jste zde


Týdenní horoskop na týden 14.9. až 20.9. roku 2015 - 38. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třicátý osmý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – v práci by vás nemělo čekat nějaké překvapení. Vše půjde ve vyjetých kolejích, možná vás i někdo na konci týdne pochválí. Dávejte si pozor na lidi, kteří vás chtějí rozhádat s partnerem. Pokud jste single, buďte opatrní, s kým se o hledání lásky bavíte. Bylo by užitečné omezit přísun cukrů.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – pokuste se vymyslet něco, čím by se dala v zaměstnání zlepšit atmosféra. Podle horoskopu by to mělo jít a ty nejiniciativnější odměna nemine. Pokud chce někdo ve vztahu dominovat, dříve nebo později to vyvolá nepříjemné problémy. Heslo na tento týden zní: Méně kalorií více pohybu.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – v práci si nesmíte dovolit polevit s pozorností ani třeba jen na minutku. Pokuste se jet na plné obrátky, protože někdo váš výkon pozoruje a také hodnotí. Nové známosti se ukážou mnohem méně zajímavé, než to vypadalo na začátku. Držte se starých přátel. Stresové situace mohou mít negativní vliv na vaši fyzickou kondici.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – dbejte hlavně o své povinnosti, na to co mají dělat jiní nehleďte. Pokud budete komentovat pracovní výsledky kolegů, může se vám to nepříjemně vrátit. Pokud jste stále bez partnera, nevzdávejte to. Láska se může objevit i v nejnečekanějším okamžiku. Měli byste si dávat pozor na tlak.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – v práci vás budou některé věci hodně iritovat. Snažte se nereagovat, držte se stranou od všech sporů a hádek, pokud možno vůbec nevstupujte do jakéhokoliv konfliktu, i kdyby mělo jít jen o slova. Ve vztahu to dost zavane nudou, zvláště v druhé polovině týdne. Po práci by vám prospěla půlhodinová procházka na protažení zad a vyčištění mysli.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – podle horoskopu je tento týden vhodný pro rozhovor s vaším nadřízeným ohledně budoucnosti a vaší pracovní náplně. S partnerem budete jedna duše a jedno tělo. Tento týden je také velmi vhodný pro svatby a zásnuby. O víkendu vás čeká slušná fyzická i psychická kondice.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – využijte v zaměstnání vaše přesvědčovací schopnosti. Skvěle se domluvíte jak se spolupracovníky tak s nadřízenými. Rodinná finanční situace by měla být relativně stabilní. Pokud možno snažte se všechny problémy ve vztahu řešit okamžitě. Nic neodkládejte, jinak se konfliktní situace bude zhoršovat. Rozčilování se nad drobnostmi rozhodně neprospívá vašemu zdraví.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – koncentrujte se hlavně na složitých záležitost. Drobnosti budete moci odložit na později a uděláte je až budete mít trochu více volného času. Čerstvě zamilovaní by měli pomalu začít plánovat i vzdálenější budoucnost. V partnerských vztazích popřemýšlejte o zimních dovolených. Alergici budou mít trochu horší týden.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – pozorně se rozhlížejte kolem sebe. Budete mít několik zajímavých příležitostí jak si přivydělat pár korun navíc ke stálému příjmu a nebo dokonce i lákavou možnost změny zaměstnání. I když jste ve šťastném vztahu, tento týden budete mít podle horoskopu dojem, že vás partner trochu nechápe. Není to pravda a nemá smysl to řešit. Bylo by užitečné omezit večerní radovánky a dvě až tři hodiny před spaním se naladit do klidového režimu.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – při práci dbejte na pečlivost a hlídejte si termíny. Trocha nepozornosti vás může stát hodně stresu. Postarejte se o finanční záležitosti. Pokud jste stále single, chtělo by to trochu víc odvahy. Co takhle vyrazit mezi lidi a pokusit se nezávazně s někým seznámit? Dávejte si pozor na krk a vyhýbejte se ledovým nápojům i průvanům.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – postupně se začne zlepšovat vaše materiální situace. Vyhýbejte se nabídkám, které vypadají až příliš moc výhodně, je tam háček, který vás později může stát dost peněz i úsilí. Někdo se snaží bojovat o vaše srdce, pokud nemáte zájem, buďte při odmítání opatrní, aby se láska nezměnila v zlost. Chcete zhubnout? Proč s tím nezačít hned teď.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – jestliže plánujete změnit zaměstnání, raději počkejte ještě chvíli. Ve vaší práci dojde k několika změnám a možná vás příjemně překvapí. V partnerských vztazích bude plno harmonie a lásky. Single si mohou užít velmi příjemný románek a kdo ví, třeba z něj bude i něco víc. Prevence je vždy mnohokrát lepší než léčba a lékaři ve skutečnosti nekoušou.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno