Jste zde


Volba prezidenta z pohledu mystiky
Karel Budín

Občan, který měl problémy se "Světovým informačním polem" (SIP), by v žádném případě neměl zastávat tuto funkci. "Světové informační pole" má dokonalý přehled o každém člověku, o jeho nevyslovených myšlenkách i o všem co kdy řekl, nebo napsal, co udělal.

 

Do problému se "Světovým informačním polem" se dostane každý člověk, který nenávidí Boha, nenávidí některé lidi a je chamtivý. Problémy se u někoho dostaví okamžitě u jiného, až za deset, dvacet let a to proto, aby jeho pád byl veliký. Vše, co se má státi, musí být předem odsouhlaseno a schváleno "Světovým informačním polem".


"Světové informační pole" vládne zde na Zemi, za pomoci druhých lidí a jen ojediněle používá přírodu (povodně, laviny, počasí, blesky atd.).Co je myšleno za pomoci druhých lidí? SIP při spánku vstupuje do vědomí lidí a dává jim příkazy, které i proti své vlastní vůli musí vykonat pro druhého člověka buď dobro, nebo zlo.


Při dopravních nehodách SIP u řidiče vypíná na jednu, nebo více vteřin vědomí řidiče. Naši předkové neznali mystické zákony, ale věděli dobře že "Bez Božího požehnání, marné lidské namáhání."


Z pohledu mystiky, bych osobně doporučoval za prezidenta vzdělaného mystika (kněze), protože žádný politik, ani vědec nedá naši republiku do pořádku.


Z pohledu mystiky je nelogické, aby občan kterému byla vykradena vila se stal prezidentem, protože tento člověk měl prokazatelné negativní problémy se SIP a není zde záruka, SIP bude mu nakloněno. Další prokazatelné negativní problémy se SIP mají lidé co prodělali autohavárie, nemoce, nebo byli podvedeni, předčasné úmrtí blízkých lidí, dále jsem patří zloději, podvodníci, tuneláři atd. Pro národ válka.


Pro národ i pro jednotlivce je zapotřebí si uvědomit, že existují mystické zákony a nemít problémy se SIP. V krátké době v našem národě i každé domácnosti může zavládnou všude, radost, mír, prosperita, spokojenost.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více