Jste zde


Na co si dát pozor při Reiki
Iva Hédlová

Vzhledem k tomu, že Reiki odplavuje z těla " jedy ", musíte si dát pozor na to, aby se klient nenacházel zrovna ve stadiu, kdy je nezbytně potřebuje. Takovým příkladem je např. narkóza. Zásadně dáváme Reiki nejpozději 24 hodin před a nejdříve 24 hodin po Tento " zápor " Reiki účinku se dá naopak využít při pomáháním druhým, např. při chemoterapii, kde můžete velice účinně napomáhat snížit vedlejší účinky léčby rakoviny.

 

Stejně tak můžete pomoci regeneraci organismu, zejména jater po různých otravách léky či potravinami, ovšem až po lékařském zákroku!! Nikdy se nesnažte vyřešit tak závažnou situaci sami.operaci, v kratší době ne! Mohl by se probudit z narkózy.


Odpovědnost klienta je při Reiki velice důležitá. Klient si musí být vědom toho, že terapie má naději na úspěch tehdy,když bude sám dodržovat určitá pravidla hry. Jestliže budete na jedné straně vyvažovat nerovnováhu v jeho organismu a on bude na druhé straně tuto nerovnováhu svým jednáním prohlubovat, může dojít ke změně jeho zdravotního stavu .


Klient má zodpovědnost za přijetí sama sebe. Za svá rozhodnutí a za otevření se léčebné energii. Nemůže svou zodpovědnost přesunout na někoho jiného. Bohužel jsme naučení svoji zodpovědnost přenechávat lékaři, protože on si nemoc pojmenoval, určil způsob léčby a předepsal léky. Stavíme se do role pouhých spotřebitelů předepsaných medikamentů. Proto odmítáme přebírat za svoje zdraví odpovědnost.


Náš přístup potom zpomaluje léčebný proces. Tváříme se, že se nás uzdravení netýká, je to přece věc lékaře……


Omyl! Je to naše tělo a tudíž i naše rozhodnutí, tedy i naše věc!


Pokud si klient neuvědomí, že je nutné, aby se na svém uzdravení podílel, je pravděpodobné, že se jeho problémy budou vracet neboť nedojde k jejich úplnému odstranění.


Ve spolupráci se svým Mistrem - Iva Hédlová - Mistr Reiki

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více