Jste zde


Co Reiki umí II.
Iva Hédlová

7. Reikista není léčitel - Reikista je jen prostředníkem mezi člověkem a vesmírem ( Bohem, Univerzem …. jak chcete…) Stal se tzv. "kanálem" Reiki - sbírá vesmírnou energii, sdružuje ji v jeden silný pramen a směruje ji do potřebných míst.

 

Ten, kdo ve skutečnosti léčí je klient, rozhodující svým podvědomím, jestli energii přijme nebo ne.Pokud klient energii nepřijímá, je třeba zjistit příčinu. Někdy trvá organismu delší chvíli než se naladí na příjem energie, proto buďte trpěliví. Chce to pohodu a čas. Pokud organismus stále odmítá příjem energie, promluvte si o tom s klientem. Většinou je původcem strach. Ten může pramenit z předešlé špatné zkušenosti s léčitelem, z náboženských důvodů, z neznalosti původu a funkce energie, kterou používáte. Dejte tomu čas, aby Vám začal důvěřovat, povídejte si o tom, co reiki je a co obnáší. Pouhý strach časem odstoupí a budete mít nakonec z terapie radost oba dva.


Je to však ještě jedna možnost, proč klient energii nepřijímá. Existují totiž i lidé, kteří se uzdravit nechtějí. Už si na svoji nemoc zvykli a už se s ní nechtějí rozloučit. Naučili se s ní žít, podřídili jí svůj život a představa, že by se vše mělo změnit je děsí. Takovému člověku musíte samozřejmě zbytečnost terapeut vysvětlit a potom dle svého uvážení plýtvat svojí energií, kterou byste mohli poskytnout jiným, kteří se uzdravit chtějí a nebo klientovi vysvětlit, že budete kdykoliv ochotně pokračovat až se klient rozhodne svůj problém vyřešit.


8. Při práci s energií očišťujete a harmonizujetei svůj organismus. Tedy, čím častěji používáte Reiki, tím lépe na tom jste po zdravotní, duševní i duchovní stránce. A dalším přínosem bude vyšší senzitivita, jasnozřivost či jasnovidnost.


9. Reiki nezná prostor ani čas - projde jakýmkoliv materiálem ( i ocelí ), urazí jakoukoliv vzdálenost ( což přináší možnost léčby i na velké vzdálenosti ), a v okamžiku, kdy ji vyšleme směrem k příjemci, pocítí on její účinek. Neexistuje žádná prodleva, je na místě okamžitě. Vzhledem k tomu, že Reiki nezná čas, dá se posílat Reiki do situací minulých, přítomných i budoucích. Lze tedy zpětně ovlivnit nepříjemnou situaci z hluboké minulosti ( včetně minulých životů a traumat z nitroděložního života ) situaci v níž se právě nacházíte nebo situaci, která Vás teprve čeká. V minulosti můžete zmírnit utrpení ze ztráty někoho blízkého, v přítomnosti se můžete chránit přijednání s nepříjemným člověkem, a v budoucnosti můžete ovlivnit celý průběh např. pracovního jednání, kdy se z úplně ztraceného kontraktu stane velice dobrý obchod.


10. Reiki je programovatelná - tato vlastnost se využívá v situaci, kdy nemáte čas posílat energii příjemci v dohodnutou hodinu. Představte si, že si dohodnete posílání energie na osmou hodinu večerní. Vy ale zjistíte kolem páté hodiny, že Vám večer přijde návštěva. Začnete energii posílat už v pět hodin odpoledne. Naprogramujete ji tak, , aby vyčkala v prostoru na osmou hodinu a potom se sama spustila tak, jak bylo slíbeno.


11. Reiki je akumulátor - pomocí Reiki můžete nabíjet vše, co Vás napadne. Jídlo, pití, můžete harmonizovat účinek léků s vedlejšími účinky, ošetřovat zvířata, rostliny, drahé kameny apod.


12. Reiki odplavuje účinně všechny jedy, karcinogenní látky a chemikálie z organismu. Proto se dá skvěle využít po chemoterapiích a otravách k obnovení imunity a posílení organismu.


13. Reiki odklání patogenní zóny a čistí prostor od negativních energií. ( metoda II. stupně Reiki )


14. Reiki pomáhá při kontaktu s duchovním světem, zejména citlivým osobám. Reikista přestane pociťovat strach, který obyčejný člověk má při setkání s tajemnem.


15. Reiki umožňuje diagnostiku i na dálku - Můžete zjistit nerovnováhu v čakrách, traumatickou energii v orgánech apod. Po zjištění problému můžete potom klidně přistoupit k terapii Reiki na dálku. V tomto případě je důležité aby o tom klient věděl a souhlasi s tím. Jednak vstupujete do jeho soukromí a také by na přicházející energii mohl reagovat nepříjemnými pocity ( chlad, horko, tlak, bolest apod. ) Pokud by o Vaší aktivitě nevěděl, mohly by tyto pocity vzbudit pocity strachu nebo ohrozit jeho bezpečnost ( např.při řízení motorového vozidla apod. )


16. Za pomoci Reiki lze také otevřít " stálý kanál Reiki " kdekoliv v prostoru, kde si to budete přát. Můžete si tak odebírat energii z vesmíru kdykoliv se ocitnete v blízkosti této energetické brány, např. ve spánku ( metoda II. stupně Reiki )


17. Reiki působí také jako zesilovač meditačních technik Můžete se pohybovat v čase a dostávat se na místa, kde jste nikdy nebyli.


Ve spolupráci se svým Mistrem - Iva Hédlová - Mistr Reiki
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více