Jste zde


Ateisté, nebojte se !
Iva Hédlová

Budu zde mluvit o víře. Předpokládám, že máte buď strach, že Vás budu nutit k nějaké víře a Vy sami jste ateisté nebo že se Vás budu snažit donutit změnit Vaši víru nebo to, v co věříte Vy sami.

 

Nemám však vůbec v úmyslu přesvědčovat kohokoliv o existenci duchovních sfér nebo je do víry nutit. Každý, kdo začne s Reiki žít, sám velice brzy pochopí, že tam nahoře, respektive všude okolo nás musí Něco být. Jestliže dojdete k tomuto poznání, ušli jste ohromný kus cesty kupředu a věřte mi, že od tohoto okamžiku se Vám bude s Reiki pracovat mnohem lépe.


Ono totiž Něco kolem nás, okolo nás, v nás a tudíž i nahoře, je! Jsou to vibrující částice, stavební jednotky celého vesmíru, z níž je složeno vše, tedy i Reiki. Jestliže však tento fakt nebudete chtít vidět, tak jej neuvidíte. V tom je výhoda Reiki, že je nenásilná a ponechává člověku prostor pro jeho osobní rozvoj a svobodný výběr cesty.


Pro ty, kteří se zajímají o tuto stránku existence, bude zajímavá kapitolka v úvodu knihy " Co je Reiki "


A vám, kteří máte svoji víru v Univerzum, slibuji, že s Reiki pochopíte podstatu a smysl svého života. Jestliže hledáte duchovno a nechcete patřit k žádné církvi ani sektě či skupině, právě jste jej nalezli. Teď záleží pouze na Vás, jak vysokou si dáte laťku svého duchovního rozvoje a poznání a kolik času a práce na sobě samém jste ochotni obětovat jejímu překonání.


(Pokud někde v textu užívám místo slova Univerzum slovo Bůh, je to jen pouze z důvodů snadnější výslovnosti. Na mysli mám však vždy komplexní vesmír.) Je to síla, která vše řídí a napájí životní energií. Příroda je součástí tohoto žijícího Univerza.


O dispozicích našeho těla rozhodla matka Příroda, za své zdraví si však z větší části můžeme sami, ač to mnozí neradi slyší. Svěřili jsme se do rukou lékařů, po kterých vyžadujeme zázračné pilulky, hledáme zázračné léčitele, kouzelné formulky, a tím se zbavujeme vlastní odpovědnosti. A co víc, zapomněli jsme na to, že nás Příroda vybavila schopností sebeozdravování. Jen si vzpomeňte, jak vedeni instinktem přikládáte své ruce na místo, kde vás právě bolí. Tento způsob ozdravování a harmonizace je charakteristický pro metodu, která má kořeny v či-kungu. K nám přišla z Japonska pod názvem Reiki.


Nabízíme vám možnost naučit se, jak používat tuto přirozenou ozdravnou metodu, předáme vám svoje zkušenosti. Budete moci využívat Reiki ke zvýšení potenciálu vlastní životní energie (prány), podpoříte svůj imunitní systém a schopnost svého těla léčit se. Reiki ulevuje od bolesti, přináší vyrovnanost, klid, tiší a harmonizuje emoce. Urychluje obnovu fyzických i duševních sil a pomáhá nám zvládat následky stresu. Reiki můžete působit na sebe, ke zlepšení svého zdraví, můžete pomáhat také svým blízkým.


Můžete ji používat samostatně a přitom ji lze kombinovat s jakýmikoli jinými léčebnými metodami. Reiki podporuje a často významně urychluje jakékoliv léčení, ať už je uskutečňováno metodami klasické medicíny či alternativními metodami léčení. Ke studiu Reiki nemusíte mít předem žádné zvláštní nadání nebo schopnosti. Jedinými předpoklady jsou otevřenost a upřímné přání učit se.Ve spolupráci se svým Mistrem - Iva Hédlová - Mistr Reiki

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více