Jste zde


Ukázka z terapie Spiritual Response Therapy - IV.
Iva Hédlová

Teď již přistoupíme k jídlu a zdraví, což Vám asi bude nejbližší. I tyto věci jsem všechny testovala pomocí siderického kyvadla. Svoje zdraví můžete výrazně posílit tím, zamyslíte-li se nad věcmi, které mi vytestovalo kyvadlo :

  1. SMYSL ŽIVOTA - zřejmě si nejste úplně jistá tím, co v životě chcete a očekáváte a tápete v tom. Je třeba se nad tím řádně zamyslet a určit ten správný smyl života. Až si ho uvědomíte, je třeba za ním opravdu jít. Každý svůj smysl života vidí v něčem jiném. Někdo v rodině, někdo v dětech, jiný v kariéře, další v upevňování svého zdraví, další ve sportu apod. Tam je nevyčerpatelná škála možností.Zamyslete se nad sebou a pokuste se to zjistit.


  2. REKREACE - nevím jak jste vytížená či přetížená nebo psychicky zdeptaná, ale bylo by na místě semtam vypnout a opravdu si prožít nějakou skvělou rekreaci a odpočinek. Někde v přírodě, s někým koho máte ráda nebo sama, i v tomto jsou potřeby člověka individuální. Co je ale zřejmé je to, že musíte trochu přibrzdit a věnovat se také sama sobě. To potřebujeme všichni. Je na místě být i tak "trochu sobecká ", jelikož jde o sobeckost pouze zdánlivou. Pokud totiž budete v pohodě Vy, budou v pohodě i ostatní lidé kolem Vás. Můžete se sice " hystericky " nebo i v klidu zhroutit, tím ovšem svému okolí nebudete co platná vůbec. Spíše naopak. Pouze člověk spokojený a v pohodě může toto pozitivum předávat dál.


  3. INTIMNÍ VZTAHY A SEX - nevím, jak máte tuto oblast,k ale zcela určitě by to chtělo nějaké korekce. Po této stránce není zcela zjevně vše v pořádku a jue nutné si uvědomit, že tato oblast patří k životu stejně neodmyslitelně jhako cokoliv jiného. Jsme opět u té harmonie, polaritě, jednotě apod.


  4. Projděte si sama tuto oblast a zkuste ji napravit. Sexu ve Vašem případě může být příliš mnoho nebo příliš málo, může tam být sexuální apetence, nebo naopak nymfomanie, problém ve vztazích, který sex narušují apod.


  5. POZITIVNÍ EMOCE - je jich třeba do života přidat. Chybí tam!!!!Nebojte se je dávat najevo, je to normální a člověk tím vyjadřuje svoje pocity, čím dává lidem kolem sebe najevo, jak se zrovna cítí apod. Lidé většinou neumí číst myšlenky a proto je třeba s tím trochu pomoci. Nejsou vševědoucí.


  6. Velice by Vám prospěla nějaká " profesionální " duchovní podpora, také i meditace. Buď si kupte nějakou meditačně relaxační kazetu, kde je mluvené slovo nebo choďte do nějakého meditačního kroužku apod. Vím, že v Liberci je dobré sdružení Sedmikráska nebo něco, co souvisí s Reiki apod. Pomůže Vám to.


Ve Vašem případě je i nutné zvýšit pitný režim. Nevím, jak na tom jste, ale minimálně 2 litry do sebe musíte dostat. Neslazené minerálky, slabé bylinkové čaje apod. Nejlepší je vlastně normální kupovaná voda bez bublinek. Výborná je také pro tyto účely Korunní neperlivá. Pitný režim velice účinně pomáhá dostat z těla toxiny, které jsou tam nashromážděné. Začneme-li detoxikace, je mnohem rychlejší a účinnější. Nezapomínejte pít. Pokud Vám to dělá problém, dobrá finta je, že si postavíte láhev s vodou na viditelné místo a k tomu si dáte malou, třeba decovou skleničku. Nalijete si, vypijete ji ( 1 dcl není problém vypít najednou ( a zase ji nalijete. Jdete si po svém, až jdete zase kolem, vypijete další a nezapomenete ji opět dolít. Musí Být pořád plná. Vždy když kolem půjdete, nedá Vám to a vypijete ji, uvidíte, ale IHNED ZASE DOLÍT!!

Máte velice zapotřebí najít si nějakou duchovní podporu, buď někoho blízkého nebo kamarádku, zkrátka člověka, kterému můžete všechno říci. Kromě toho za dobrou duchovní oporu považuji třeba právě Louise L. Hay a spoustu jiných autorů. Pokud můžete, sežeňte si od L.Hay knížku LIMITNÍ SITUACE. To je dobrý podpůrný prostředek.

Dále Vám velice prospěje MEDITACE. Kupte si CD nebo sežeňte nějakou skupinu, která se těmto věcem věnuje. Potom jsem kyvadlem šla na potraviny a pochutina, které Vám nejvíce ubližují nebo by Vám mohly ubližovat, a to jsou veškerá sladidla: Cukr, med, melasa, sirup.

Věci, které jsou pro Vás převelice prospěšné jsou a/ zelenina - v jakékoliv přípravě a syrová a b/ luštěniny. Tyto dvě věci byste měla do svého jídelníčku zařadit co nejčastěji ve formě salátů. Z luštěnin se dají dělat perfektní saláty nastudeno s olivovým olejem - panenským, zeleninkou apod.

Z možných zdrojů energie, které můžete čerpat je nejlepším zdrojem pro Vás " kosmická energie ". Tzn. např. Reiki. Zkrátka umět čerpat vesmírnou energii. Udělejte si alespoň iniciaci do Reiki I.

Co se týká Vaši vitamínové a minerálové hladiny, máte nedostatek vitamínu B6. Kupte. si nějaký B-komplex a 4 týdny jezte 2 tablety denně. Dále Vám chybí SELEN, ten si kupte v lékárně a po dobu 1 měsíce berte 2 tbl. denně. Potom příležitostně tuto kúru několikrát do roka zopakujte. Selen je také silný antioxidant, takže zabraňuje pohybu volných radikálů v těle, které zapříčiňují civilizační choroby, včetně vzniku onkologických onemocnění.

Mezi možné zdroje alergie u Vás patří především PATOGENNÍ ZÓNY a CHLÓR. Co se týká zón, prověřím Vám byt a popř. vyčistím a odkloním je na dálku a chlóru se vyhýbejte. Je v bazenéch, ve vodě z vodovodu apod. Jsou to pro Vás možné zdroje i když třeba žádnou alergii nemáte. Mohla by vzniknout.

Z látek, které Vám vyloženě škodí jsou lepidla z nábytku, takže pokud si budete kupovat nový nábytek, je možné, že Vám nějakou dobu nebude dobře. Přímo velice škodlivé jsou pro Vás indické vonné tyčinky. Těm se vyhněte úplně. Pokud chcete zkusit aromaterapii, potom to chce kvalitní lampu a kvalitní terapeutický olej, např. zn. Salus. Co se týká vůně, je pro Vás nejvhodnější arom. olej levandulový. Další věc pro Vás škodlivá jsou prací prášky, nechte to na starost pračce, moc to nedýchejte, ani neperte v ruce. Pokud musíte, zvolte něco tekutého, např. Sensa s aloe vera nebo Klubíčko apod.

Pokud vezmeme systémy těla, máte slabý imunitní systém, Mimo jiné to vypadá na to, že máte málo červených krvinek. Nebýváte unavená? Mně to trochu hází na anemické problémy. . Proto je třeba jej podpořit. Doporučení všechna, která Vám dám, shrnu na konci. Také jste háklivá na sliznice, ať již v ústech, pochvě apod. Užívání doporučím nakonec. A navrhuji Vám vyšetření Oberonem, abychom si byly jisté, co by bylo dobré užívat.

Což také paní udělala,dostala konkrétní doporučené preparáty na přírodní bázi, Bachovy esence na psychiku a ještě jednou se dostavila na přečištění asi v průběhu jednoho měsíce. Dnes je v pohodě a spokojená sama se sebou i svým životem...

Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více