Jste zde


Ukázka z terapie Spiritual Response Therapy - I.
Iva Hédlová

Je mnoho lidí, kteří se zajímají o ezoteriku a alternativní medicínu, hledají ty správné směry a chtějí se pokusit s jejich pomocí změnit svůj život k lepšímu. Ale mnoho z nich nemá vůbec představu, jak to může probíhat nebo co je vlastně čeká. Někteří mají strach nebo obavy z neznámých věcí. Podívejte se na ukázku z jedné terapie SRT, která Vám mnohé osvětlí...a nebojte se...tato metoda je neinvazívní.......

Paní ve středních letech, problémy v manželství, s váhou i sebevědomím. Kyvadlo jí našlo tyto věci, uložené v podvedl a byly jí sděleny tak, aby pro ni byly srozumitelné a akceptovatelné:

Negativní programy:
  1. ZÁZNAM NEBOLI OTISK - tento program vznikl v přítomném životě v období, které má teprve přijít. Pojem času a prostoru je v ezoterice velice relativní, v podstatě my jsme dali určité hranice a zadali pravidla, jinak je možné si představit všechny životy jako na rovné ploše, kde zároveň probíhají všechny děje. Životy minulé, životy v jiných dimenzích, životy přítomné, budoucí i paralelní. Záznam neboli otisk jsou informace, které člověk přijme v nějakém velkém emočním stresu. Záznam je zafixován tak hluboko, že způsobuje i ztrátu kontroly člověka nad sebou. Tento program jsem kyvadlem vyčistila a přeprogramovala opět kontrolou. Zřejmě máte okamžiky, kdy tuto kontrolu nad sebou ztrácíte, ať je to v jídle nebo možná i v jiných věcech.


  2. JAZYK TĚLA - je program, který u Vás vznikl v přítomném životě, od narození do okamžiku, kdy jsem ho vyčistila. Tento program je zajímavý dvěma polohami, které má.: a/ tělesné srovnávání a za b/ tělesné vyjadřování. Tělesné srovnávání vzniká např. v dětství, kdy rodiče srovnávají Vás s Vašimi vrstevníky a dávají Vám např. najevo, že jsou lepší. Nebo v pubertě, kdy srovnáváme sami sebe s vrstevníky. S jejich fyzickými znaky, s jejich duševní a inteligenční úrovní apod. Připadáme si nedostateční, máme malou sebedůvěru, nevěříme si a jsme nejistí. Tělesné vyjadřování spočívá v tom, že velmi často prohlašujeme negativní prohlášení typu: " já jsem tlustá ", já jsem blbá, dneska mě z toho všeho bolí hlava, já z toho skončím v blázinci apod. Tato prohlášení, kterých je mnohem více než prohlášení pozitivních způsobují to, že se tak opravdu cítíme. Skutečně si připadáme tlustí, skutečně nás bolí hlava, v nejhorším případě jsme skutečně na blázinec. Problém tkví v tom, že tělo dělá přesně to, podle toho, jaký příkaz mozku dostává. Tzn. když řeknete: " já jsem ale utahaná a v depresi ", " Je mi z toho nanic " tak se tělo začne tímto způsobem chovat. Naší výhodou je to, že takto psychika a její síla pracuje i opačně.

    Řekneme-li si: " jsem zdravá a cítím se úžasně " a budeme-li si to opakovat třeba stokrát po sobě, nejlépe polohlasem nebo nahlas, najednou zjistíme, že nám je čím dál lépe. To je kouzlo umění řídit svoji psychiku, a tím i tělo tak, jak chceme. Další plus je v tom, že to nemusíme cítit ani fyzicky ani takzvaně srdcem. Stačí, že to dostatečně opakujeme. Uvědomte si, kolik negativních prohlášení za den řeknete. Každému se to stane. Kouzlo spočívá v tom, že si to uvědomíme a okamžitě tzv. "přebijeme" toto negativní prohlášení pozitivním. Např. se Vám mihne hlavou myšlenka: " Jsem hnusně tlustá a nemůžu už ani mezi lidi"…uvědomíte si to a řeknete alespoň desetkrát po sobě: " Jsem krásně štíhlá a ráda chodím do společnosti a na ulici"…Abyste si to dobře zapamatovala, dejte si počet mezi negativními a pozitivními prohlášeními 1:10. Na jednu negativní myšlenku 10 pozitivních, které se týkají daného problému. Už ráno den můžeme začít pozitivním prohlášením. Stojíme v koupelně, čistíme si zuby a díváme se na sebe. Několikrát se pochválíte a všimnete si věcí, které se Vám líbí. Oslovujte se křestním jménem tak, jako byste mluvila ke druhé osobě, např: " Jarmilko ty máš krásné vlasy a oči. Líbíš se mi čím dál víc. Čeká Tě překrásný den ". Můžete také pochválit svoji postavu, přesto že se Vám to tak nezdá. Už jsem mluvila o tom, že mozku je zcela jedno, myslíte-li to srdcem či nikoliv.

    Důležité je, jak se bude tělo chovat. Ubezpečuji Vás, že zcela tak, jaký mu dáte příkaz. Kdybychom to dali do souvislosti např. s hubnutím, můžeme si 3 x denně stokrát říci: " jsem se sebou spokojená, protože mám krásnou štíhlou postavu". "Jsem se sebou spokojená, protože se líbím sama sobě ". apod. Tomu se říká Afirmace. Nejlepší jsou ty afirmace, které si člověk vymyslí sám. Z jakéhokoliv odvětví. Všechny fungují, záleží pouze na nás, jak a kolikrát za den je budeme používat. Čím více, tím lépe. Vše jsem kyvadlem vyčistila a teď záleží na Vás, jak se ke svým prohlášením, afirmacím a nedostatku sebedůvěry postavíte.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více