Jste zde


Práce se zrcadlem ve vaší osobní léčbě
Iva Hédlová

Zrcadla lze použít také při léčení. Zrcadlo nám říká o nás samých vždy pravdu. A když mu řekneme,co chceme,může odrážet pouze pozitivní věci.

Můžete začít říkáním takových věcí jako: " Dobře o tebe pečuji. Společně se dokážeme uzdravit. Jsem ochoten ochotna naučit se vše, co bude zapotřebí. Jsem ochoten ochotna se změnit a rozvíjet. Nyní k sobě přitahuji vše,co na fyzikální hladině potřebuji ke svému uzdravení. Žehnám stavu zvanému AIDS ( rakovina apod. ) láskou a jsem ochoten ochotna se ho vzdát. Miluji svůj imunitní systém a dělám vše pro to, aby byl silný a zdravý. Nedělá mi potíže dodržovat své nové léčebné praktiky. Mé tělo je den ze dne silnější. Cítím se stále lépe a vypadám stále lépe. Jsem v klidu. V mém světě je vše v pořádku."

Zahájíme-li den tímto způsobem, navodíme si mnohem pozitivnější stav mysli.Jediným způsobem, jakým můžeme nalézt řešení, je zaujmout pozitivní přístup. Nemůžeme jen čekat se založenýma rukama, až pro nás věda vynalezne chemický lék. Musíme sami hledat cokoliv, co nám pomůže posílit náš imunitní systém. Dobrá výživa ho posílí. Pomáhá sport a také meditace a vizualizace. A samozřejmě láska-láska k sobě i ostatním. Láska je tím nejmocnějším stimulátorem imunitního systému. Jak jsem již řekla mnohokrát,má řada lidí potíže při práci se zrcadlem proto,že nám říká pravdu.Díváme-li se na sebe do zrcadla, uvědomujeme si,c o si o sobě opravdu myslíme. Pokud sami sebe dost nemilujeme, často zjistíme, že nám způsobuje bolest dívat se sami sobě do očí. To především tehdy, když nejsme spokojeni s tím, jak vypadáme. Zjistila jsem, že dokonce i velice krásní lidé kritizují svůj vzhled, nemají-li sami sebe dostatečně rádi.

Na druhé straně je zrcadlo jedním z nejmocnějších nástrojů tehdy, chceme-li dosáhnout pozitivních změn v našem životě. Stačí podívat se na sebe do zrcadla a říkat si pozitivní věci. Práce se zrcadlem tak značně zkracuje dobu, potřebnou na dosažení pozitivních změn. Viděla jsem řadu lidí, jejichž celý život se změnil pouze na základě toho, že si zvykli sedávat před zrcadlem a opakovat-"Miluji tě,skutečně tě miluji". Poprvé se vám to bude možná zdát nepravděpodobné a možná dokonce střelené. V průběhu tohoto cvičení vámi bude možná lomcovat vztek, padne na vás úzkost, zmocní se vás strach. Budete-li to však opakovat, kdykoliv se postavíte před zrcadlo, vaše vnitřní energie se začne pozvolna měnit, vaše destruktivní myšlenky a pocity se začnou uvolňovat.Časem zjistíte, že se opravdu milujete.

Zrcadlo je také dobré k vyjádření toho, co se bojíte říci lidem osobně. Mluvte se svými rodiči, láskami, lékaři, nadřízenými, s každým, s kým si potřebujete vyjasnit svoje vztahy. Procvičujte si tak svoje sebeprosazování, žádost o povýšení, vyznání lásky, odpuštění. Je až neuvěřitelné, jak je to účinné. Když potkáte dotyčnou osobu druhý den po takovém cvičení, často přímo cítíte, že se něco změnilo. Pokud jste se odcizili svým rodičům, použijte zrcadlo k opětovnému navázání vztahu. Dívejte se do zrcadla a říkejte: " Mami, tati, chci abyste věděli, kdo skutečně jsem ".A pak jim to řekněte. Řekněte jim, jak jste skvělí, řekněte jim, co od nich chcete. Řekněte jim, jak byste si představovali váš další vztah. A nikdy nezapomeňte na závěr říci, že stojíte o jejich lásku a pochopení. Budete-li to opakovat tak tři týdny a pak rodičům zavoláte, nebo je osobně navštívíte, budete překvapeni, jaká změna se s nimi udála.

Podle Louise L. HayHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více