Jste zde


Relaxační dovolená "TAO ženy" v Chorvatsku
inzerce

Program:

Cvičební techniky TAO ŽENY pod vedením Miloslava Matouška zvyšují potenciál a vlastní energii ženy, prohlubují vnitřní sílu, intuici a přirozenost. Hlouběji se zaměříme na správné zacházení s tělem z pohledu ženy, formování postavy a také na nejčastější zdravotní problémy žen. Hudba, zvukové vibrace i meditační tance specificky zaměřené na to velmi jemné, co je ženám vrozené a co si neuvědomují. Týdenní pobyt v pěkném prostředí u moře celkově povede k většímu využití ženského principu. Pobytu se mohou zúčastnit také muži, bude jim nabídnuto ozdravné cvičení.

 
Popis oblasti:

Penzion Adriadatabanka leží v klidném dalmatském letovisku Drvenik na Makarské riviéře. Od nádherné oblázkové pláže obklopené borovicovým lesíkem je penzion vzdálen pouhých 70 m. V přízemí penzionu se nachází plně klimatizovaná restaurace, kde se servíruje velmi dobrá domácí polopenze. Studia a apartmány jsou moderně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, balkon a malou kuchyňku. Na střeše penzionu je možno využívat společnou terasu o rozloze 110 m 2 s výhledem na moře, vhodnou k opalování a cvičení. V budově za penzionem mohou hosté využít také posilovnu. Penzion vede mladý profesionální tým, který zaručuje aktivní a vstřícný přístup ke klientům.


Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve 2, 3 a 4 lůžkových studiích a apartmánech s ložnicí, kompletně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s WC a balkonem (většina s výhledem na moře).

Okolí:

Přímořské letovisko DRVENIK na Makarské riviéře nabízí bohaté možnosti využití volného času: projížďky na motorových člunech či skútrech, vodní lyžování, zapůjčení jízdních kol, loděk, "šlapadel", kanoí, jízdy na vodním banánu, jet ski apod. Velkou výhodou je 14 km dlouhá, vybudovaná stezka podél moře "Lungo mare", která je ideální ke zdravotním procházkám, projížďkám na kole nebo kolečkových bruslích.


Výlety:

Poloha Drveniku je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Kromě populárních výletů lodí do okolních zátok doporučujeme navštívit Makarskou, údolí Neretvy, světoznámé poutní místo Medjugorje nebo staré kamenné opuštěné osady v kopcích nad Drvenikem. Z vedlejší zátoky můžete navíc každý den podniknout výlet trajektem na ostrov Hvar.

Doprava:

autobusem Brno - Drvenik – Brno


Stravování:

Formou domácí polopenze v klimatizované restauraci penzionu na principu zdravé výživy. V restauraci je možné konzumovat vlastní nápoje, které si hosté přivezou z domova. Lehké obědy si vzhledem k možnosti využití vybavené kuchyně klienti zajišťují sami.


Termín: 4.6.-13.6. 2004

Cena: 6.900,- Kč
(Cena zahrnuje: ubytování v apartmánech a studiích s vlastní koupelnou a kuchyňkou, polopenzi, dopravu autobusem Brno -
Drvenik - Brno, cvičební program TAO ŽENY pod vedením Miloslava Matouška, pobytovou taxu)

Informace a rezervace:
CK Adria Databanka
Simona Bendová
Panská 2
602 00 Brno
adria@adriadatabanka.cz
www.adriadatabanka.cz
Tel.: 542 215 267, 542 215 207-09
GSM: 604 289 676, 777 289 676