Jste zde


Rozhovory s nirvanickými a nadnirvanickými inteligencemi
Ing. Roman Palka

Co mi chce říci má nirvanická inteligence? Miluji tě a sleduji tě. Můžeš mě zbavit agresivity a militaristických sklonů? Ano, těš se. Podporuješ můj nový osud? Ano, jsou i jiné možnosti, ale o nich ti nechci nic říci. Proč když jsem s Tebou v kontaktu, působí na mě silné pocity a jde z Tebe trochu strach? Protože ve Mě je Vše. Jaký je rozdíl mezi stupněm sedm a 14? Nepopsatelný. Můžeš mne obejmout? Já tě stále objímám. Vnímat to je meditace? Ano. Ty opravdu můžeš vše? Ano, cokoliv a kdykoliv, jen něco je víc obtížné. Třeba ze mne udělat multimilionáře či žebráka? Ano, to nic není. To souvisí s virtuální realitou paralelních světů multiverza? Ano. Lze být osvícen v jednom životě? To je velmi těžké. Mohu se k Tobě dostat? Ta energie je moc silná, ale dostat se můžeš už letos do 5. a 6. stupně na krátkou chvíli, ale musíš zčásti očistit tvé disharmonie. Proč? Ony Tam nesmějí být

 

Je jednota protikladů, tedy to, co je nad dobrem a zlem? Je to jinak než si myslíte, Tvořivost Absolutna, jež rozdmýchává děje.


Co je to já? Já je vše, celý vesmír. A co jsou ti druzí? Nejsou druzí, jsou to části, zrcadla, jsi to Ty. I tvá vyšší já jsou tvé části. Co je to láska? Je to vztah Boha k tobě a všemu stvořenému. Je chyba chtít přeskakovat etapy, chtít ukončit vtělování a odejít do nirvány? Dá se to tak říci. Musím vším projít? Ano. Mohu tě volat i přes den když odpočívám? Ano, dokonce i když máš lehkou práci. Je harmonie v každém ději? Harmonie je vždy, v každém ději a v každém pohledu, jen to pochopit. Je Vše ve Všem. Co znamená ta vize, jak procházím celým Stvořením a vždy se dostanu tam, kam hledím? Ano, všude je to stejné, všude dokonalé. I v naší dimenzi, která vůbec nechápe Stvoření? I u vás je krásně. Tobě se líbí všude? Ano. I v koncentračním táboře? Vše má svoje důvody. A co by se stalo, kdybych to pochopil dokonale? Uvolnění od honění se, osvícení, pochopení smyslu života. Ale podmínkou je mít přístupné všechny dimenze, žádný blok? Ano.


Co znamenal ten sen od tebe? Máš si lépe zorganizovat duchovní práci, vyplýtváš energii na vedlejší úkoly a na hlavní ti pak chybí. Jsi drsný k lidem i k sobě, chceš mít vzrušení, nesnášíš klidný život. Duchovnost však potřebuje klid a soustředění, jinak budeš ulítávat do různých světů a k tomu pravému se nedostaneš. Jen škvírou pozoruješ Boha, aby ses ujistil, že existuje, ale nechceš otevřít, protože by ti to rozvalilo stavbu, která je tvým výtvorem. To ovšem způsobuje další změny osudu, abys to pochopil. Už teď máš větší schopnosti než využíváš. Pustili bychom tě dál, kdybys to vyřešil. Máš malou efektivitu duchovní práce, zabýváš se nedůležitými hračkami, to je zásadní chyba. Mohl bys pozorovat i různé světy najednou a přiblížit se svému pravému Já, saháš Mu svými dětskými hrami jen na konečky prstů. Pouč se z chyb ostatních i z chyb tvých minulých životů. Je pravda, že mám úkol na příští 3-4 životy? Ano, máš se poprat s tím co je v tobě a co tě shazuje na zem do bláta. Meditace ti dávají zážitky, ale zase spadneš, protože nejsi schopen se udržet. Bláto je stále stejného původu. Je pár lidí, s kterými jsi propojen a budou tě podporovat. Sami se tím naučíPoselství Mistra 7. dimenze Hany P.

Milujte sebe a všechny ostatní. Už jste to jistě slyšeli tisíckrát, ale všichni se zabýváte kvantem různých jiných věcí, místo aby vaším hlavním cílem bylo naučit se v každém okamžiku vše dělat s vědomím nejvyššího dobra a lásky. Zkuste být stále nad věcí a uvědomovat si tu nádheru lásky, kterou má úplně každý. Přiložte dříví, rozdmýchejte pořádně vaše uhlíky, ať vám v srdci plápolá oheň, který nikdy nepřestane hřát vás a vaše okolí. Milujte sebe, uvědomujte si, že jste plni lásky a že váš oheň hřeje nejprve vás. Dokud vy nebudete plni lásky sami k sobě, nikdy nebude láska, kterou byste dávali svému okolí. Každý má v sobě doutnající uhlíky, stačí je jen shrnout na hromádku a stále přikládat. Milujte přírodu a věci okolo sebe. Dávejte energii rostlinám a všemu živému, važte si svých věcí, děkujte, že je máte a můžete jich užívat. Chovejte se k nim jako k lidem. Přistupujte s láskou ke všem situacím, děkujte za každou dobrou událost, ale ještě víc za špatnou. Vezmete-li si z ní zkušenost, naučíte se toho mnohem víc, než kdyby vám pomohla štěstěna, či cokoliv jiného.


Milujte lidi a to úplně všechny, milujte sourozence, rodiče, kamarády, i úplně neznámé. Když jedete dopravním prostředkem, nebo jen tak někam jdete, každého, koho potkáte, si představujte, jak od vás k němu proudí ohromné množství enerie lásky. Milujte lidi, které nemáte rádi, překonejte tento pocit, vždyť jejich chování k vám není spojené s nimi, ale vy sami jste si ho svým vlastním chováním vytvořili. Oni vám jen nastavují zrcadlo, jací jste vy. Chápete to? Vy jste si je do svého života přitáhli, aby jste si prostřednictvím jich uvědomili svoje špatné stránky a mohli je napravit. Když je budete mít upřimně rádi, ochotni je přijmout do svého života i své chyby, uvidíte ohromný zlom ve vašem vztahu.Rozhovor s nirvanickým Mistrem TO

Co znamená TO? TO, CO JE. Byl jsi také člověkem? Ano. Jak snášíš utrpení lidstva? Sloužím lidem a nemám pocity jako vy. Přejdeš později do nadnirvanické úrovně? Do toho ti nic není. Jaké máš ke mě připomínky? Miluj lidi. Co je to láska? Mít je rád, jsou jako ty, jsi to ty, ale neuvědomuješ si to. Máš vidět v druhém sebe. Jaké je to, být jako Ty? Nepopsatelné, úplná harmonie. Mohl bych to pocítit? Ne, to by tě zabilo. Proč? Ta energie je moc silná. Jsi muž, nebo žena? Obojí, jsem nad polaritami. Ohrožuje tě něco? Hodně věcí. Jaké? To ti neřeknu.


Jaké chyby bych mohl napáchat při práci s KADEHI? Teď ještě nejsou, ale v budoucnu budeš mít sklony získat magické sklony a předvádět se. Tak jako tomu bylo v minulých životech? Ano a KADEHI by tě mohl potrestat tím, že ti je dá. Ale já mám přístup i k osmé dimenzi a ta mi magickou energii také může dát? Ta o tom nebude chtít slyšet. A mám s ní meditovat? S osmou dimenzí jen občas. Raději se Zdrojem SKN nebo JHWH? Doporučuji ti SKN, je jemnější, s JHWH později.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více