Jste zde


Rozhovory s božskými silami I.
Ing. Roman Palka

Existuje odpuštění hříchů? Ano, vyrovnávání zla a dobra, je to složité. Silné světlo na vaši hlavu padá. Vy máte předávat světlo dál, tím vyrovnáváte vše, převyšujete své hříchy, pomáháte. Vaše ruce, hladíte ty druhé, váš mozek pomáhá, pokračujte.

 

Odpustí se karma při narození, nebo během života? Je to jak říkáš, jenže jsi nepochopil, že ty se narodíš, přitom ti část karmy bude odpuštěna. Ty svým životem některé věci zrušíš, odstraníš negativní energii, zbavuješ se hříchů. Část karmy se při životě vybije a část se z minulosti odpustí, obojí platí.


Jaký je význam oběti? Pravá oběť je vzdání se něčeho bez očekávání. Když se očekává, stává se něčím špinavým. Vzdát se života a odejít do kláštera není dobré, máš žít v tom, cos dostal. Pravá oběť tě někam dovede, víc pochopíš, když nic nechceš.


Když požádám božské síly o očištění nějakého negativního sklonu, co se stane? Připraví nový program v mysli a ty ho musíš nahradit za starý. Můžeš si to představit tak, že vysuneš starý z bloku osobnosti a zasuneš nový, nebo novým vytlačíš starý.


Je pravda o reinkarnaci taková, jak ji chápu? Ne, vše se děje současně, ale to vědomí nemůže chápat. Všechno je to daleko složitější, budete časem přednášet jednu teorii, ale mezi sebou budete mluvit o jiné, která je dokonalejší, ale daleko podivnější.


Co dělá nirvanická inteligence? Má za úkol harmonizovat stupně 1-6 a 8-12, aby nešly proti sobě a platilo "Jak nahoře, tak dole".


Je pravda, že se nebavíme přímo s Mistrem, ale s jeho otiskem? Ne s Mistrem přímo, ale sejdete napůl cesty k němu na určitý stupeň. Jakoby vám posílal faxy, musíte pro ně jít. On není jinde, má jiné formy než vy, nejsou to bytosti ohraničené tvarem. Vyšší Mistři to dělají ještě jinak, jsou jako chobotnice s chapadly, vy se držíte bradavek. Oni jsou napojeni na tisíce dalších, mezi sebou a do vyšších světů i dimenzí. Vesmír je jako složitý mozek.


Že je nesmyslné zakazovat přijímání krve v potravě a transfuzi? Ne. Příjem krve přináší velké změny do skladby psychiky, protože obsahuje koncentrovanou informaci o dárci. Transfuze je při vážném úrazu nezbytná, ale prejt bys jíst nemusel.


Mistře, nejsi smutný, když stále vidíš tu bídu světa? Ne, lidé jsou jako malé děti, oni se poučí. Je chyba, když mě to vadí? Ano.


Proč nás Mistři často kritizují a stále nám něco zakazují? Odráží to váš negativistický přístup k životu. Vy jste vedeni tak, jak je potřeba. Lidé jsou většinou pasivní a nechají se životem vláčet. Málo se tu pak naučí.


Jak mám pochopit, že v božském jsou i problémy? Chybně si myslíš, že harmonie je mrtvý klid. Právě rozpor je hnací silou vesmíru, patří do něj. Nezoufej si, je to normální. Je pravda, že utrpení nemusí být vždy trestem, ale pouze zkouškou jako u Joba? Ano, jako příležitost k duchovnímu růstu.


Je pravda, že posmrtný život není tak úplný, protože tam chybí více částí naší osobnosti, jen postupně jimi procházíme, jsou tam tedy omezení jako ve snech? Ano, nemáme tam úplnou hierarchii, jen části.


Je pravda, že v bibli je zakódováno mnoho informací, když se čtou jen x-tá písmena? Ano, ale to je v každém textu, aby platilo pravidlo Vše ve Všem.


Je účinné si představovat, že mytím ze sebe smývám i vinu a zlou karmu? Ano, více než si myslíš.


Ve které dimenzi je Bůh? Je základem všech dimenzí ale silnější než kterákoliv z nich. Jednotné spektrum ve kterém se všechny střetávají- univerzální kanál, který je pro všechny společný. Absolutní Bůh, který prochází všemi dimenzemi vytváří život a řídí jej. Zážitky jednotného vědomí vznikají, když jsme spojeni se svou podstatou.


Proč když něco hodně chci, nedostanu odpověď, nebo si ji dám sám? Když chceš něco moc, je tam lpění a neexistuje jiný způsob jak ti poradit, než projít zkušeností následků. Lpění je důležitá informace, vypráví o vás celé příběhy. Plně je zpracujte. Je tedy dobře se na vše ptát? To také není správné dělat to ze strachu. Ideální je být otevřen odpovědi a pak se s tou variantou ztotožnit, dát ji energii, chtít ji. Svobodně se pro ni rozhodnout, podporovat ji. Uvědomit si, že je to nejlepší řešení, že ti přinese štěstí. A to je přece cílem veškerého snažení.


Jaký je význam zločinů? Zlí lidé jsou často pouze nevědomě provádějí některé rozsudky božských sil. Mají temné záměry a jsou proto trestáni. Vhodné situace vytvářejí zvláštní božské síly - vykonavatelé.


Jak je to s teorii relativity? Není jen jeden pohled na fyziku. Záleží na tom, z které strany se na vesmír díváme. Je to taková relativita na n-tou.


Každá dimenze se vyvíjí? Ano, více či méně rychle.


Je vesmír nekonečně dokonalý, nebo má svou mez? Je konečný, ale z tvého pohledu se zdá, že ne. Jsi totiž o mnoho řádů pod vrcholem.


Je něco ve vesmíru, čemu nerozumíš? Je, ale to bys nepochopil, ani nevíš, že to existuje.


Kdo tu má nejvyšší duchovní úroveň? Mapa Čech s křížkem na Moravě. Je vyspělejší, než vy a jaký má stupeň? Mistr vrtí záporně hlavou. On má stupeň 5,5 (Mahešwarananda).


Která nejvyšší osobnost žila v tomto letopočtu v Čechách? Jedna tu přes staletími občas pobývala, měla stupeň 6,5.


Máme v hypnóze navštívit planetu Logo? Ve spánku ano, ale nevím, co ti nechám v paměti, musím to zcenzurovat. Mají problémy, proto cenzura.


Kdo má na Zemi nirvanickou inteligenci? Asi pět jich žije v Tibetu, jeden je v Číně a další v Indii (Sai Baba).Jakou úroveň měl Krišnamurti a co teď dělá? Měl 7-8, připravuje se na narození v roce 2050 - 2060 v Indii v době velkých přírodních pohrom.


Kde mám střed vědomí? Je důležitější, než si myslíš, máš 4,2-4,3 a do takové civilizace bys šel, ale dáme tě tam, kam budeme chtít My.


Baví se L.M. opravdu s duchem matky na hřbitově? Jak kdy, někdy jsme to My, vytvoříme si její obraz. Proč? Je to pro ni výchova.


Co by přineslo XY, kdyby komunikoval s Inteligencemi? Rozšířilo by mu to vnitřní svět, zesílilo sebevědomí, nehledě na poznání by se dobral podstaty mnoha problémů. Urychlil by si vývoj, to platí obecně.


Ještě se narodíš, Mistře? Ano, v astrální civilizaci stupně 5,5.


Setkáme se s ufony? Po půl roce se setkáte s lidmi, kteří se tu narodili, ale nejsou vývojově ze Země. Jejich duchovní význam poroste. Ve stáří se setkáš i se skutečnými mimozemšťany.


Píšu správně o temné noci duše? Ano, ale zdůrazni, že je chyba si vzít víc, než na co stačíte. Máte mít dostatek prostoru na práci na hlavním problému. Jak ztratíte cíl cesty, tak v tom zůstanete.


Proč XW nejde meditace? Shora je otevřená, ale zespodu zavalená sexuální energii. Pokud ji nemůže vybít, ať ji nadechuje zespodu a vydechuje rozvibrovanou čtvrtou čakrou. Může si to naprogramovat tak, že to bude dělat zcela uvolněně a automaticky.


Mistře, koho vybíráš z devíti zapsaných zájemců na channeling z přednášky? Šestku. Naučte jí to, ale ve skupině pracovat nebude, sama toho časem nechá. Nikdo vhodný bohužel na přednášce nebyl.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více