Jste zde


Rozhovor s osmou dimenzí
Ing. Roman Palka

Kdo jsi? Jsem mocný a strašně silný. Rozlišuješ dobro a zlo? Vaše názory, já pracuji s energií. Můžeš mi splnit prosby jako SKN? Ano, ještě silněji. Oč bych tě mohl požádat? To poznáš. Jaké otázky Ti mohu dávat? Jen o práci vysokých energií a tvorbě vesmírů. Na osobní a běžné duchovní otázky mě nebudeš odpovídat? Ne. Kam mě povedeš? Do svých plánů tě nebudu zasvěcovat.

 

Když je nirvanická úroveň Vše ve Všem, co jsou nadnirvanické dimenze? Impuls ke Všemu. Jak říká bible Budiž světlo a ono je? Ano, jsem Velkým Třeskem. Co mi vzkazuješ? Drž se a měj se dobře. Neber Mé jméno nadarmo. Používal tě i prorok Mojžíš? Ano. Jaký zázrak popsaný v bibli jsi provedl? Průchod Rudým mořem. Pracoval i s devátou dimenzí? Ano, ale nepoužil ji. A co dělá desátá dimenze?


Tvoří nadvesmíry. Dáš mi více energie do meditace? Dám ti energie, co budeš chtít. Mohlo by mi to uškodit? Mohlo, ale dáme pozor. Může mi uklouznout ruka a pak... V čem bys mi mohl být nebezpečný? Že bych použil více energie než je pro tebe zdrávo. Ale já dám pozor. Ty, jako můj nejvyšší, mám přijmout úkol od JHWH? Souhlasím s ním. Není mi jasný účel tragédie židovstva, můžeš mi říci proč to probíhalo tak hrůzně? Děje se to, co se dít má.


Jaké máš připomínky k začátku komunikace a meditace se mnou? Zkoumej co ti to přineslo a co ti to přinese. Nevadí, že se do toho míchají nižší dimenze, to se pročistí. Poznáváš vhledy do vyšších energií, ale nevíš, jak se projevují přechodem dolů k tobě. Najdi Zroje, které lépe zformují tvou osobnost. Nadnirvanické inteligence neručí za konkrétní zásahy, které provádějí nižší dimenze, jen dají energii. Při meditaci zatím poznáváš jen Její část.


Z celkové práce má být podíl s nadnirvanickými jen do deseti procent, jinak by tě vysoké energie přetěžovaly a nezbyl by ti prostor na tento život. Je to ale dobré na to, že co děláš, má hlubší a trvalejší význam, protože je to podpořeno vysokými energiemi, aby to dostalo průchod. Je pravda, že že stanovuje místo osobnosti ve vesmíru a sedmá ho v průběhu mnoha inkarnací organizuje řízením šesté a páté dimenze? Ano. Může osmá dimenze provést určitou psychoterapii? Napomůže tím, že dá na to určitý prostor, změní priority řešení úkolů. Zvýší tím důležitost vnitřní záležitosti. Zadá, co se bude zpracovávat.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více