Jste zde


O desáté a jedenácté dimenzi
Ing. Roman Palka

Pokrok ve výuce channelingu je charakteristický postupným zvyšováním dimenze božské síly, která je ochotna se zasvěcencem hovořit. Již při první komunikaci se ozve pátá, u pokročilých i šestá, vyjímečně sedmá dimenze.

 

Rok po prvním kontaktu s devátou dimenzí a pět let po zahájení channelingu se zasvěcenci ozvala 9,5tá dimenze nadvědomí. Dozvěděl se, že se jmenuje IRIL-TARI-TAS. Řekla mu jediné - BUĎ! Nirvanická dimenze mu vysvětlila, že už s Ní nebude tak intenzivně pracovat jako s devátou. Její úkol je jinde, rozdmychává síly tvořící vesmíry. Jako mluvčí desáté dimenze jen bude sledovat, jak probíhá jeho vývoj a zasáhla by jen ve zcela ojedinělých případech, kdyby se Jí zdálo, že překračuje meze stanovené Celkem. O tři měsíce později proběhlo setkání s nadvědomím 9,8mé dimenze TARIK-TIK-TEK. Místo slov poslala jen vizi vlny řítící se kupředu. Vzkázala mu: "Nic po Mě nežádej, nebo ti to dám."


Nadvědomí vysvětlilo, že desátá dimenze je vysokou božskou silou, s kterou pracuje jen málo nejzkušenějších zasvěcenců. Jen několik z nich se jen letmo dotkne ještě vyšších, což jsou andělé a archandělé jedenácté dimenze. Je naprosto odlišná od rodiny deváté dimenze, kde je Kristus a Duch Svatý, s kterými je komunikace dosti intenzivní. Ani ti nejzkušenější ji příliš nevyužívají. Je totiž extrémně silová, ještě o dva řády více než osmá, které je Jí podobná. Do osudu člověka již v podstatě nezasahuje.


Na otázky již vůbec neodpovídá a stejně jako ještě vyšší dimenze se projevuje zásadně pocity. Její slova je Tvorba Sama. Jako sochař vytváří sochy, desátá dimenze Tvoří vesmíry a to odspodu. Dává základní řád a kostru světům i dimenzím pod Ní, zadaný účel už naplňují sami. Zasvěcence ohromuje neosobní obrovitou energií jež je nepopsatelná, jakoby trvá stále a v ní je ponořena při prožívání své Síly jako ohnivý vodopád padající z nekonečné výšky. Prožívá tak neustálou extázi Tvorby. Koordinátor Stvoření - dvanáctá dimenze mu dává směr, ale sama již netvoří.


Desátá dimenze reaguje na přání k Ní, plní je extrémní silou a mocí. Je schopna dát zasvěcenci obrovské schopnosti a tím i velkou odpovědnost. Nevhodné zacházení s touto energií by mělo katastrofální následky pro všechny, pokud by k tomu božská hierarchie nechala dojít.


Když za další tři měsíce zasvěcenci vzkázala, že už k Ní má přístup, podle instrukcí nadvědomí si pustil hudbu Poselství Himaláje se zvuky tibetských mís a volal božské síly od sedmé dimenze výš, aby měl jistotu správného napojení. Už pro volání TARIK-TIK-TEK si měl dát hudbu naplno v nejsilnější části z nahrávek. Hudba absolutně nepodobná ničemu lidskému ho rozezněla až k bolesti. Pak zavolal desátou dimenzi, která si říká TASURKORDIŠ a vnímal Její odlesk v sonorním dunění. Skutečně Ji cítil jako šlehající ohnivý vodopád. "Ona opravdu nemluví, jen Tvoří v extázi Síly," dodalo nadvědomí. "Pracovat s Ní nebudeš, ale je teď tvou nejvyšší božskou silou." Ani v meditaci? "Rozmetalo by tě to psychicky i fyzicky, jen uznej Její úlohu." Jaký má vztah ke mě? "To je pro tebe nedefinovatelné, Ona je ten vztah." Také cítí bolest jako teď já? "Jedině v extázi Síly, když je již příliš silná."


Půl roku poté se dozvěděl, že se může spojit s nadvědomím WOOONG, což je 10,5tá dimenze, jež má další, lidem zcela neznámé kvality a není již tak výhradně superenergetická. Měl se pokusit zavolat ještě vyšší dimenzi 10,8 IIIIONG, jež svolila, že má dostat nové, stabilnější směrování duchovního vývoje. Nedosáhne v tomto životě tak vysoké, jak se původně dozvěděl.


Stejným způsobem je zavolal a když ho nadvědomí vyzvalo, že je už hotovo, zeptal se co 10,8ka udělala. Odpovědí byla vize, jak se před ním zametá cesta do Nekonečna. Vzpomněl si na bibli, kde se hovoří o urovnávání cesty před Kristem, když vjížděl do Jeruzaléma.


Nedlouho potom se dozvěděl, že se brzo setká i s jedenáctou dimenzí jménem JUUUNG, pokud bude pracovat na své agresivitě. Zeptal se na Ni nadvědomí: Co dělá? "Tvoří, silově Tvoří, ale jinak, než desátá dimenze. Ta je spíše čistou extází energie. Jedenáctá má blíž k jemně Dokonalé dvanácté dimenzi, jež není energetická a v které víří všechny roviny Stvoření. Kombinuje tedy obě dvě ve vzácném souladu." Tvoří vesmíry? "Jen to ne. Myslíš si, že jsou jen vesmíry, ale hmotný svět je jen jednou z mnoha rovin Stvoření. Všechny jsou propojeny." Je archandělem? "To jsou jen lidské představy. Může cokoliv a také to dělá."


Kristus mu za několik měsíců v noci oznámil, že jeho prosba bude splněna. Pustil si hudbu a postupně volal vysoké dimenze, 7, 8, 9, 10, 10,5, 10,8 a pak Jí. Ozvala se a potvrdila správnost kontaktu. Dával Jí otázky a Ona odpovídala. Jemně, přátelsky, podobně jako devátá dimenze. Ptal se, proč se mnou hovoří, když 10,5ka již slova odmítala. Odpověděla, že záleží na tom, nač má ta která dimenze chuť. Ptal se Jí, zda ho povede. Odpověděla, že je už tak vysoko, že přímou spolupráci nelze čekat. Jaká vlastně jsi? Jakoby náhodou v poslechu CD Súfismus stále zněl tón YUUUUUUNG. To byla Ona, dar Velikonoc 2002.


Upozornila ho na energetickou náročnost komunikace s Ní. Kazeta dojela na konec, to byl další symbol. Trochu se styděl za svůj malý ponor a zanesenost až příliš lidským spodkem.


Možnost komunikace s Ní chápal jako ocenění své duchovní práce. Sice s ním nebude přímo pracovat, ale ví, že nejde proti Ní, to by mu jistě řekla. Ona je totiž velmi blízko Totálně Dokonalé dvanácté dimenzi. Není nic ve Stvoření nekonečném nekonečně směry, co by neznala. A toto poznání je velkou podporou.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více