Jste zde


Meditace s osmou dimenzí
Ing. Roman Palka

Po několika letech praxe získal inspektor channelingu přístup k nadnirvanické inteligenci, která odpovídá osmé čakře. Věděl, že stanovuje místo osobnosti ve vesmíru a sedmá ho v průběhu mnoha inkarnací organizuje řízením šesté a páté dimenze. Její výkon je obrovský, odpovídá Slunci.

 

Několik jeho přátel již tento přístup mělo, ale nevyužívali ho, protože se obávali této silné a přísné energie. Sotva od Ní získal několik prvních odpovědí, chtěl poznat tuto v pořadí již dvacátou božskou sílu v meditaci.


Hledal v přírodě vhodné místo. Muselo být nejen krásné, ale mělo by to být Místo Síly, které stimuluje dokonalé vnímání. Vyzkoušel jedno nadějné místo, ale po zavření očí začal vidět rudou barvu první čakry, skrz kterou přitékalo hodně nižší energie, čímž se znemožnil průnik božské energie. Po několika marných pokusech mu Inteligence doporučily jiné.


Použil osvědčenou metodu volání šesté a sedmé dimenze a nechal je vstoupit do sebe. Znovu se slabě objevila rudá barva, ale božské dimenze ho ubezpečily, že silná energie shora meditaci umožní. Pak zavolal osmou dimenzi, ale nešlo to, protože dosud nebyly navázány dostatečně pevné vazby. Proto zavolal svoji paralelní osobnost, která je daleko duchovnější a nechal ji vstoupit do sebe. Té se pak podařilo osmou dimenzi zavolat. Objevila se jako zlatavý oblak. Pokoušel se uklidnit svoji mysl a vnímat Ji, ale stále ho zatěžovaly fádní myšlenky.


Kdy už s nimi konečně přestaneš, ozvala se osmá dimenze. Meditaci proto zahájil rozhovorem, který rychleji vytvoří dostatečně silný kontakt. Jak vidíš svět, zeptal se nadnirvanické Inteligence. Konečně dobrá otázka, odpověděla. Začala mu vytvářet vize, které ještě nezažil. Cítil vysokou energii a teplotu. Viděl obrovské žhavé erupce částic a plynů, které expandovaly, proměňovaly se a kondenzovaly v galaxie. Ponor do Ní však byl pouze deset procent. Já tvořím vesmír, vysvětlila to. Ty se nestaráš o člověka a jeho problémy? Ani ne, nadnirvanické dimenze Tvoří. Co je pro tebe dobro a zlo? To při tvorbě vesmírů není. Vytváříte i jiné vesmíry? Ano i mikrosvěty a nadvesmíry. Aby platilo, že nekonečno je nekonečné každým směrem? Ano. A proč jsi mi před několika lety způsobila vážný úraz? Zdálo se mi, že moc spěcháš. Takže se přece jen soustřeďuješ na člověka? Jsem teď soustředěna i na tebe. Jak tě mohu využít při meditaci? Mohu ti do ní dodat energii. Je možné tě požádat o splnění přání? To je možné, má energie může podpořit a prosadit tvé úmysly. A teď už vystup. Mohu ještě chvíli zůstat? Mohl a ještě chvíli vnímal oslepující energii Velkého třesku, které tvoří počátek vesmíru. Pochopil, co bible popisuje v knize Genezis slovami Boha - Budiž světlo a bylo světlo.


Co mi přinesla tato meditace, ptal se pak sedmé dimenze. Pročistily se přístupy k duchovním energiím, informacím i meditacím, zlepšila se ti intuice. Dalším opakováním se zlepší harmonizace osobnosti. Poznáš, co je to Krása. Práci s nadnirvanickými dimenzemi však nedoporučuj všem, jen pro pokročilé to má význam. Kdo chce moc, nedostane nic, meditace na božské Já je pro ně vhodnější. Stačí vědět, že existují a mají určitou funkci.


Pro zasvěcence je problém se rozhodnout, s kterou božskou silou pracovat, pokud rozhodnutí nenechá na Nich. Dosud prováděl energetické meditace s nirvanickým Zdrojem SKN a JHWH, které mají nadnirvanické prvky, ale osmá dimenze je ještě silnější. Nirvanické inteligence pracují jemně. SKN a JHWH je možné se ptát i na osobní a duchovní otázky, což osmá dimenze odmítá. Z hlediska výdeje a příjmu energie je však vhodnější pracovat s vnitřní hierarchií.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více