Jste zde


Meditace kombinovaná s komunikací se Zdrojem IAUE
Ing. Roman Palka

Jak ti mám říkat, Inteligence? Říkej mi Bože, jsem Bůh. Na co si mám dát největší pozor? Na vztah k XX, to je tvůj největší úkol. Ale to je těžké, je to strašně starý problém, navíc zkomplikovaný dalšími věcmi, jako je temná noc duše? Pomůžu ti, ale nejprve ti dám otázku. Jaký máš vztah ke Mě? Jsi Bůh, Pán tohoto vesmíru. Ano a jaký je tvůj vztah ke Mě? Čím dál větší snaha zapojovat Tě do mého života. Dobře, když je to tak, tak to spolu zvládneme, nemyslíš? A vyzařuj lásku. Proč nemám kvalitní vizualizaci? Nepotřebuješ ji. Co je můj další veliký problém? Jsi málo vyzrálý. Bude se temná noc duše zesilovat? Bude, ale pomůžu ti. Ztratím pak kontakt s Tebou? I to se může stát, ale stále tě miluji. Dodržuj vznešenost, jsi někdy moc vulgární. Mám takto meditovat každý večer? Ano, i přes den. Ty můžeš opravdu cokoliv a kdykoliv? Ano. Mám volat Ra? Není třeba, stačí, když na tebe upnu zrak. Jsem moc aktivní navenek? Něco na tom je. Mám pokoru? Tu máš. A co klec, která mne blokuje? Rozpadá se. Nemohu věřit, že se mi daří s Tebou hovořit, bojím se, že je to příliš prosté, je možné, že časem poznám ještě vyšší stupeň? Budeš poznávat jinou část mne. To jsi řekl Ty? Ne, ale je to pravda.

 

Co máš ke mě? Z Výšin Svého Majestátu ti říkám - jestli toho nenecháš (...), tak tě potrestám. Ale šestka mě to povolila? To nevadí. Mám nějakou posedlost? Ano, hmotným světem, sexem, dobrodružstvím. Ale jak se mám obrátit k božskému, když jsem ho nezažil? Vírou. Ty mě přivedeš k dokonalosti? Ne, tam musíš dojít sám. Dáš mi někoho, jako jsi Ty? Já ti je dávám ale ty je nepoznáváš. Jak to? Lidé kolem tebe i ty jsi bohem. Mohu to pochopit? Teď ne.Markovo vnímání IAUE:
Přišla jsem abych ti pomohla. Vidím, že spousta věcí je s tebou v nepořádku. Ty sám jsi mne zavolal.
Můžeš si o mě myslet nebo říkat co chceš, mou povahu ale nezměníš. Nemůžeš mě vlastnit, jen cítit. Vše co tvoříš a děláš je k Mé slávě. Nic mě netíží, můžu se pohybovat kam chci. Mým posláním je ukázat vám, že jste svobodní, předvést čím můžete být i vy. Jsem jiná, než mě chápete. (M: slova těžko vyjadřují ty pocity zvláštní svobodu a lehkost, kterou je obdařena).

M: Božská IAUE, uvědomuji si, že mě stvořil Bůh, ale přesto cítím, že jsem nešťastný. Jak je to možné?
IAUE: Na co ty vaše věčné otázky ? Copak vám nestačí, že Mě vnímáte? Zapomenout na povinnosti, channeling, že něco musím psát, ale jen si hrát, hrát, hrát. (M: působila takovým radostným, uvolněným, laskavým, velmi lehkým dojmem (jako lehký vánek).
IAUE: Nic mě neohrozí a nic mě netíží, v mém jednání není křečovitost, ale lehkost. Pro Boha je tento stav stejně přirozený a snadný jako je pro vás přirozený stav vaší ubohosti. Stejně těžké jako pro vás vnímat jako On, by bylo pro Něj vnímat vaším způsobem. To ale nemůžete pochopit. Vaše pocity jsou jen ubohou náhražkou toho co prožívám, čím skutečně jsem. (M: Ještě vnímám její prostotu, něžnost, jak je milující a chápavá.)
M: Jaký je rozdíl mezi IAUE a Pannou Marií ?
IAUE: IAUE má větší nadhled na člověka, více pochopení pro problémy člověka, je v ní více lehkosti a uvážlivosti i větší smysl pro humor. Pracuje se všemi vlastnostmi člověka, optimalizuje ho takového jaký je, ze všeho je schopná udělat to nejlepší. Má větší hravost, spontánnost, lehkost. Je podnikavější a aktivnější.


Pavlovo vnímání IAUE:
Sen o IAUE - Ona má o mne zájem, ona je tím Božstvím, tou láskou ve které mám spočívat, je stupněm k Bohu, který mne nejvíce harmonizuje, je oknem skrze které koukám na Boha a zároveň je i tím Bohem na kterého zatím vidím, je maximem, které mohu z Boha vidět. Připomínky IAUE k němu - Snaž se být veselý, radostný, nenechej se vyvést z míry, při komunikaci měj větší koncentraci a na vše co děláš bdělé vědomí ponořené v Bohu. Uvolni se a otevři se mi.
IAUE k zaměstnání - Buď nad věcí, zůstaň v klidu, v harmonii, nemusíš tam zůstávat přesčas, choď raději do přírody, raduj se ze života venku, poznávej krásy přírody, medituj. Já jsem oním Božstvím, láskou do které se máš nořit, jsem stupeň ke středu Božství, až mě celou poznáš a obejmeš, ohlásí se ti další stupeň. Obsahuji všechny postupně, ptáš-li se mne, ptáš se i Mistrů, odevzdej se mně, splyň se mnou, neboj se.
Na co si mám dát největší pozor ? Na koncentraci, na podržení harmonie během dne. Prožívej lásku a raduj se, rozdávej úsměvy a pohlazení, nezlob se na nikoho.
Dělám správně meditace? Nemáš v tom trochu zmatek ? Stačí když se uvolníš a budeš prožívat lásku, otevři se jí, stávej se jí. Nebuď v meditaci tak křečovitý, uvolni se. Není to žádný závod, raději pomalu, ale pořádně.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více