Jste zde


5. CERATO - nemohu se rozhodnout
Pavla Aligová

Typ Cerato je stále na cestě nerozhodného hledání a opatřuje si všechny informace k tématu, kterým se právě zabývá. Je horlivým čtenářem a klade stále doplňující otázky. Odpovědi, které dostává, jsou z jeho pohledu nedostatečné, proto hledá a bádá dál.

 

Je to jako začarovaný kruh hledání bez cílového poznání. To vede k silné vnitřní nejistotě, která se promítá do každodenního života. Rozhodne-li se typ Cerato podstoupit určité vyšetření, navštíví hned několik lékařů a nechá si vystavit od každého podrobnou diagnózu. Pokud se tyto neshodují, upadá do ještě větší vnitřní nejistoty a hledá radu u každého, kdo je ochoten mu naslouchat.


Množství posluchačů a rádců se časem stále snižuje, jelikož tento koloběh bezradnosti nemá konce a stává se pro ostatní zátěží.


Problém stavu Cerato je hluboce zakoženěná charakterová nerozhodnost a neschopnost správného posouzení určitého momentu a stavu.


Typ Cerato říká:

  • názory ostatních jsou pro mne důležitější než mé vlastní
  • pochybuji o svém vlastním rozhodnutí
  • raději se poradím se svým sousedem, spolupracovníkem, kamarádem...


Esence Cerato pomáhá najít ztracené spojení se svým vnitřním hlasem. Dotyčný se může opět spolehnout na svoji vlastní intuici a inspiraci.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více