Jste zde


26. ROCK ROSE - můj strach mne zcela ochromil...
Pavla Aligová

Esence Rock Rose je nutná všude tam, kde dochází k vyhroceným životním situacím, jako je například autonehoda, úmrtí blízké osoby, diagnóza těžké nemoci, zprávy, jež nás zasáhnou jako blesk z čistého nebe a vyvolávají šok. Díky tomuto psychickému šoku mohou následovat tělesné reakce v podobě momentálního ochrnutí, ztráty řeči, sluchu, chvění celého těla, totální ztráty sebekontroly, pomočení se apod.

 

Opakované užívání této esence přispěje k duševní vyrovnanosti lidí, kteří jsou často velice silně psychicky zatěžováni a konfrontováni s lidským utrpením. Jsou to zcela jistě lékaři, kteří musí často ošetřovat těžce zraněné, zaměstnanci první pomoci, hasiči atd.


Další použití Rock Rose je v případě panického strachu před udušením. emusí to být jen těžcí astmatici, jsou to i osoby, kterým hrozilo při jejich narození skutečné udušení. Přesto, že si této skutečnosti nejsou vědomi, tento panický strach je pronásleduje i po letech. Další téma je křik ze spánku a probouzení se z hrůzostrašných snů. I v takových případech je možné, že se postižený nemůže upamatovat na skutečný důvod svého trápení. Tento psychický šok je uložen v podvědomí a tato osoba se na něj nemůže upamatovat, následky tohoto šoku však přetrvávají.


Jako příklad mohu uvést 18letého syna mé kolegyně. Při jeho narození došlo skutečně k ohrožení udušením. Jeho matce to však přišlo na mysl až při astrologické analýze Radixu jejího syna. Chlapec měl do té doby opakované potíže s dýcháním, spojené se stavy úzkosti. Když začal navštěvovat dechovou terapii a jako podpůrný prostředek užívat Bachovy esence, došlo k výraznému zlepšení.


Pokud si osoby, zabývající se Bachovou terapií, nejsou jisti správným mícháním esencí v případech šoku, je vhodné zvolit tu nejjednodušší variantu, a to použití kapek první pomoci, které nakapeme z kapátka přímo na jazyk. Další možností je například takzvaná "vodova metoda". Do půllitrové láhve s minerální vodou bez bublinek a s nízkým obsahem vápníku nakapeme 20 kapek, protřepeme a pijeme po doušcích každých 10 minut. Vodovou metodu můžeme použít samozřejmě jen tehdy, je-li pacient při vědomí!


Vraťme se od kapek první pomoci (kde je Rock Rose obsazena) k samostatné esenci Rock Rose. V případě čerstvě prožitých šoků nebo i těch, které leží přetrvávají po mnoho let a přesto nejsou duševně zpracovány, nabízí tato esence skutečnou pomoc. V mnoha případech zůstane příčina těchto duševních jizev neodhalena, a tudíž i bez ošetření různými vhodnými terapiemi. Následky těchto duševních šoků se proto stávají naším nepohodlným společníkem. Proto je nutné začít pravidelně užívat esence Rock Rose.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více