Jste zde


21. MUSTARD - Všechno je tmavé, smutné a zbytečné...
Pavla Aligová

Člověk typu Mustard upadá v různých časových intervalech do stavu bezmezného smutku a beznaděje. Zničehonic ho obklopuje jen nekonečná prázdnota, všechno pozbylo svůj smysl a barvy; radost ze života se stala neznámým pojmem. Toto duševní rozpoložení dotyčného zasahuje zcela nepřipraveného, jako blesk z čistého nebe. Intenzita tohoto stavu se pohybuje od lehkých melancholických nálad, smutku, špatné nálady až po stavy těžké deprese.

 

V těchto neveselých momentech se lidé typu Mustard často ponořují do sebe, jejich aktivita je zpomalená. Často se stahují do ústraní, se svým smutkem chtějí být sami. Tento stav může být doprovázen i bolestmi hlavy, nechutenstvím a poruchami spánku. Často se přidružují i jiné tělesné, které však dotyčný nemůže přesně definovat, jelikož jsou dneska zde a za týden jinde, ale přesto jsou tady a dotyčného sužují. Lékařská vyšetření ukazují negativní výsledky, což postižného nesmírně zatěžuje, jeho potíže jsou přece skutečné! Opravdová příčina pro tyto tělesné problémy je uložena ve strádání jeho bolavé duše, ta vysílá impulsy do naší tělesné schránky v podobě různých skutečných obtíží. Co je však třeba léčit a utěšit, je jeho duše.


Chci však znovu podotknout, že stavy Mustard (jako i všechny ostatní esence) mají rozdílnou momentální intenzitu. To znamená, že pokud je pro mne tato esence potřebná, mohu se nacházet v občasných bezdůvodně špatných náladách, netrpím však těžkými depresemi. Ty patří samozřejmě pod kontrolu lékaře. Považuji za velice pozitivní, že už jsou psychiatři, kteří s Bachovou květovou terapií pracují.


Typ Mustard o sobě říká:

  • mám krásné děti, šťastné manželství a přesto upadám do podivných fází smutných melancholických nálad
  • občas si připadám jako bych stál za tlustou skleněnou stěnou, zklamaný, smutný a oddělený od světa
  • jsem zoufalá, můj doktor mě stále vyšetřuje a nenachází nic konkrétního, přesto jsem sužována neustálými bolestmi
  • nikdo mi neubližuje, proč tedy trpím těžkými depresemi?
  • se strachem očekávám, kdy zase propadnu tomu bezdůvodnému smutku a zoufalství, jsem zcela bezbranná a připadám si jako ve vězení.


Ve stavu Mustard se naše duše podobá zatemnělému pokoji. Touto esencí dosáhneme odhrnutí tmavých těžkých závěsů, které nám zabraňovaly v cestě ke světlu radosti a plnohodnotnému životu.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více