Jste zde


15. HOLLY - já vám ukážu!
Pavla Aligová

Esence Holly je esencí nekontrolovatelného vzteku, nenávisti, žárlivosti, touhy po pomstě a nepřekonatelné zášti. Tito lidé žijí neustále se svým vnitřním napětím, jsou přecitlivělí na nejvšší míru, jejich výbuchy vzteku jsou předem naprogramovány. Důvodem k těmto výbuchům jsou věci zcela malicherné: bzučící moucha na okně, špatně zavřené dveře auta, nesprávně zastrčená židle apod. Momentální duševní stav těchto lidí se dá přirovnat k načasované bombě, která hrozí výbuchem. Fyzické napadání svých rodinných příslušníků není žádnou výjimkou a je pro rodinu velice zatěžující. Tento násilník si vždycky najde výmluvu a viníka pro své činy.

 

 

Typ Holly tvrdí:

  • moji známí tvrdí, že jsem cholerik
  • rozčílí mně každá maličkost, potom za sebe neručím
  • zlobím se často i na sebe a to hlavně když mne někdo přemluví k tomu, co vlastně nechci
  • když se manžel zdržuje na služební cestě, musí mi volat několikrát za den
  • jestli se chce moje přítelkyně sejít s někým, kdo mi nesedí, zamknu ji doma a schovám telefon
  • nemohu se vyrovnat s tím, že existují ještě krásnější ženy než já sama

 

Položme si však otázku, odkud se vlastně bere tento destruktivní duševní stav? Z jakého důvodu začne člověk pociťovat bezmeznou nenávist, touhu po ukrutné pomstě nebo i zabití jiné osoby. Je nutné si uvědomit a mít stále na mysli (!!!), že každý zločinec (myšleno všeobecně) byl v minulosti obětí! Důvod je nutno hledat v minulosti tohoto jedince. Jako příklad uvedu případ 41leté Jitky (jméno je vymyšleno).


Jako dítě žila ve společné domácnosti se svojí matkou a svým nevlastním otcem a sestrou. Jitka bla dítě tvrdohlavé a proto byly hádky a bití na denním pořádku. Na víkendy si ji bral její vlastní otec, kterého Jitka zbožňovala a milovala. Nemohla se nikdy dočkat až bude zase pátek a ona může opustit svou rozhádanou rodinu. Než však s jejím otcem odešli, stačila si její matka řádně postěžovat, to znamená, že ještě pořádně dostala od svého otce před odjezdem. Přesto ho bezmezně milovala a visela na něm, i když ji i on často surově zbil... Nyní musím vyprávění přerušit a upozornit na tehdejší duševní stav bezmezné lásky Centaury. Jitka podstoupila všechno a byla by schopná obětovat a vydržet všechno jen aby neztratila lásku svého sadistického otce.

 

V šestnácti letech už to Jitka nevydržela a utekla z domova. To ji stálo dva roky života v polepšovně. Rodiče vypovídali proti Jitce, skutečný důvod nikoho nezajímal. V 18 letech opustila polepšovnu, netušila, kam má jít, co počít na svobodě? V devatenácti nechtěně otěhotněla, vdala se a neměla nejmenší ponětí, co s dítětem. Všechno to ubližování, ústrky, ponižování a kruté výprasky se vryly hluboce do její duše.

 

Když byly jejímu synovi čtyři týdny, kričel, jak už to u malých dětí bývá a dožadoval se svých potřeb. To přivedlo Jitku do tak nepříčetného stavu zuřivosti, že se synem třásla a bila ho do obličeje. Její největší touha v tomto momentě blo ...zabít jej. Její syn se měl stát obětí a vykoupením za její křivdy, které jí připravili její rodiče. Ve dvou letech byl Jitce syn soudně odebrán. Dnes je jí 41 let a její syn, který svou matku již 19 let neviděl, se stal dospělým mužem s dobrým vzděláním.

 

Nyní ale zpět k duševnímu stavu Holly. Na počátku se Jitka nacházela ve stavu bezmezné lásky Centaury, která se však pomalu, díky okolnostem, ve kterých vyrůstala, začala zablokovávat stavem následujícím, a to je stav Holly. V tomto stavu se dotyčný brání tomu, po čem nejvíc touží, a tím je láska, blízkost milované osoby, důvěné spojení, důvěra v sebe i ostatní.

 

Na počátku, před užíváním kapek Holly bych doporučila týdenní užívání kapek Star of Bethlehem (přebráno od německého terapeuta pana Franze Seidla), které mají velice utěšující a zklidňující účinek. Na 30 ml velice dobré minerální vod bez bublinek (co nejmenší obsah vápníku) dáme 12-19 kapek této esence. Jelikož je tato dávka určena jen na týden nepoužívám alkohol ke konzervaci.

 

Po týdnu, kdy můžeme pozorovat zklidnění pacienta, začneme s esencí Holly (a dalšími individuálně vybranými esencemi). Když dosáhmeme duševního odblokování, přejdeme k esenci Centaury. Dobu užívání nelze přesně určit, je individuální, nic se nedá uspěchat.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více