Jste zde


10. CRAB APPLE - vše špinavé je mi zcela odporné
Pavla Aligová

Tato esence si zaslouží zvláštní pozornost, a to z důvodu jejího širokého použití.

 

Na návštěvě u člověka typu Crab Apple (pokud nás vůbec pozve), nás upoutá jeho perfektně uklizený, sterilně čistý byt. Všeobecně se dá říct, že u každého člověka, který usiluje o absolutní perfekcionismus (u své vlastní osoby) to má co do činění s touto esencí a nutnost jejího užívání. Čistota tělesná a mentální se staly životní prioritou. Tito lidé pociťují velice rychle pocit odporu a hnusu k věcem materiálním (přirozeně tělesné pachy, špína, bakterie, vlastní tělo) a to je vede k tomu, že se několikrát denně sprchují, myjí vlasy a ruce. Tento perfekcionismus může nabýt až fanatické podoby, to znamená, že se Crab Apple přestane stýkat s kuřáky, konzumenty masa a alkoholu a všemi, kdo představují potenciální nákazu tělesnou a mentální, vždyť nakazit se může člověk i špinavými myšlenkami. Zde se jedná o kombinaci Rock Water - Crab Apple esencí a typů, které se často navzájem prolínají.Další možnosti použití esence:

  • dítě má stále perfektně uklizený pokoj, než si vezme hračku, pečlivě si umyje ruce, po skončení hry jde do koupelny a ruce si umyje znovu; to se opakuje několikrát denně
  • potíže s akceptováním svého těla v pubertě (pocity studu)
  • poruchy ve stravování (Anorexia nervosa) Crab Apple mícháme s esencí Holly a Pine
  • bulimie (Anorexia bulimia) Crab Apple, Holly, Willow
  • pocity pošpinění po pohlavním styku
  • nevysvětlitelně negativní pocity při pojení dítěte
  • odpor k líbání, pohlavnímu styku


Užití této esence je skutečně široké a je vždy spojeno s nezdravým postojem k našemu vlastnímu tělu. Crab Apple odbourává bariéry, způsobené nevhodnou výchovou, falešnými představami a vírou.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více