Jste zde


Astrologické semináře O-KULT
inzerce

Esoterická poradna O-KULT a Magická škola spirituálních umění, dovolují si vám předložit aktuální nabídku pořádaných akcí z oboru Astrologie


Cyklus astrologických seminářů pro začátečníky
"ASTROLOGIE Z GRUNTU (A) JINAK"


Datum a místo konání: druhá sobota v měsíci, Praha 5
(Upřesňující informace obdržíte po přihlášení)
Paušální cena za jednodenní seminář je 1000 Kč.

Otevře zájemcům zcela nové obzory a umožní pozorným studentům v relativně krátké době samostatně vytvářet a vykládat horoskopy sobě i druhým.
V průběhu každého jednotlivého semináře budete zasvěceni do určité ucelené oblasti z oboru tradiční astrologie, podávané ovšem z perspektivy těch nejmodernějších poznatků. Zevrubně bude hovořeno též o umění vykladačském.
Semináře na sebe navazují zcela volně a není proto nutno absolvovat každou přednášku. Účastník sám si volí své oblasti zájmu i tempo výuky.

  

Astrologický seminář
"LILITH NENÍ ČERNÁ LUNA
Aneb o trestuhodných omylech moderní astrologie"


Datum a místo konání: 19. července 2009, Praha 8
(Upřesňující informace obdržíte po přihlášení)
Paušální cena za jednodenní seminář je 1000 Kč.

Byli jsme tuze překvapeni, když nám právě toto velekněžka sdělila, avšak jak řeč plynula dál, stala se zmíněná idea nevyvratitelnou skutečností…
Je vůbec možné v oboru tak starém a frekventovaném přijít se zcela novým a šokujícím poznatkem? Jistě, neboť "odvěké" systémy jeví tendenci zkostnatět a myšlenky nových adeptů ubírají se pak  zhusta jen v rámci vyjetých kolejí.
Co se však stane, když mysl zasvěcence osvícená a nespoutaná okovy tradice, vezme si na paškál zdánlivě nezpochybnitelné pravdy a podrobí je veřejné vivisekci, uslyšíte zde.
Lektorka tohoto semináře, Krista Feiglová, renomovaná religionistika a historička a také vysoká zasvěcenkyně a velekněžka evropského formátu, jedna z mála žen honosící se právem hodností Magistra Templi, mistrně vládne břitvou osvíceného intelektu. Přesto anebo právě proto, systém tradiční astrologie neboří, ale s filigránsky jemnou přesností reformuje a v důsledku znovu staví na nohy v dokonalosti dosud nevídané.
Co je tedy Lilith, když ne Černá Luna a proč? Přijďte si poslechnout.Chcete-li se akce zúčastnit, je třeba se přihlásit. Více informací naleznete na stránkách www.o-kult.cz
nebo se informujte na telefonu 722663296,
nebo mailem: okult@o-kult.cz