Jste zde


Pastelový víkend s jógou a automatickou kresbou
inzerce

Seminářem Vás provedou: Jarmila Beranová (automatická kresba) Ivana Lechnýřová (jóga a harmonizační cvičení)

Tento prožitkový seminář Vám pomůže dvěma jedinečnými neverbálními technikami objevit v celé kráse Vaše pravé Já, radost, tvořivost a fantazii, potenciál vnitřní síly a lásky. Seznámíte se s pojmem automatická kresba a jejím použitím, prožijete barevné vizuální meditace, ochutnáte niterný pocit kreslení skrytého přání, při práci ve dvojicích dokážete pastelkou zobrazit nitro druhého člověka, svůj objev interpretovat a vytvořit čistý pozitivní obrázek. Cvičením zharmonizujete svou fyzickou, emocionální a duchovní rovinu bytí.

    časový rozvrh:
  • sobota 10 - 17 hod.
  • neděle 10 - 15 hod.
Co budete potřebovat? Otevřené srdce, sadu 12 pastelek, ořezávátko, tvrdší podložku na kreslení, libovolné množství kancelářského papíru, pohodlné sportovní oblečení, něco na přezutí a něco lehkého k zakousnutí (čaj lze uvařit na místě)

Během semináře budete mít možnost zakoupit si harmonizační léčivé obrázky, čakrové biorezonátory, energetické kameny, trika s potiskem obrázků a harmonizační knihu pro děti „Barevné pohádky“.

Cena semináře je 1000,-Kč, po dohodě je možno zajistit ubytování za 250,-Kč na jednu noc. Počet účastníků je vzhledem ke kapacitě prostoru omezen, prosím přihlašujte se proto co nejdříve u paní I. Lechnýřové !

24. – 25.9. 2005 Objekt MŠ ,,Harmonie těla a duše",Průběžná ul.2312 Zátiší-Rakovník (z Prahy autobusem ze Zličína neb z Hradčanské)

Informace a přihlášky:
Jarmila Beranová - 606 118 857, 261 226 474, jarmilaberanova@chello.cz
www.vidivici.cz/beranova