Jste zde


Pastelové večery - krok za krokem
inzerce

Automatickou kresbou krok za krokem tématické večery konané v "Barevném světě" - k poznání sebe sama i druhých. Prožitkové barevné vizuální meditace k harmonizaci čakrových center, ochutnávka pocitu kreslení bolesti, obav,radosti, lásky i naděje. Během večerů provedu energetická čtení Vašich kreseb.

  • 7.9.2005 trocha teorie, začínáme s mandalou: Jak velká je naše představivost a jak barevné je naše nitro? - vezmi do ruky pastelku a odevzdej jí svůj pocit !
  • 5.10.2005 kolik světla vidíš kolem sebe, a kolik jej máš ve svém nitru? Nakresli světelnou rovnováhu, rovnici mezi přijímáním a dáváním! Vezmi do ruky pastelku a odevzdej jí svůj pocit !
  • 9.11.2005 kolik lásky potřebuješ a kolik jí dáváš a jak vnímáš sebelásku? - vezmi do ruky pastelku a odevzdej jí svůj pocit !
  • 7.12.2005 práce ve dvojicích - cesta do nitra druhého člověka automatickou kresbou a interpretace objeveného - vezmi do ruky pastelku a odevzdej jí svůj pocit !
Vezměte sebou sadu 12 pastelek, ořezávátko, libovolné množství kancelářského papíru A4 a tvrdší podložku na kreslení.
Vždy ve středu v 18 hod. v prostorách ,,Barevný svět” Milady Horákové 57, Praha 7, (mezi zastávkami Kamenická a Letenské nám. tram. 1, 25) vstupné 80,- Kč.
Během Pastelových večerů budete mít možnost zakoupit si harmonizační obrázky, biorezonátory, energetické kameny a knihu ,,Barevné pohádky”- 1. čakrovou harmonizaci pro děti cca od 3 let.

Informace a přihlášky:
Jarmila Beranová - 606 118 857, 261 226 474, jarmilaberanova@chello.cz
www.vidivici.cz/beranova