Jste zde


Serafiel archanděl důvěry a změn - Archandělé
Janinka Čejková

Serafiel - archanděl důvěry a změn

 

jsem archanděl změn a nových světů, moje barva je modrá a růžová. Moje číslo je 33. Jsem ten, kdo vás přenáší přes chvíle prázdna, které nastanou, když do vašeho života přicházejí změny. Vysvětlím vám, jaké změny vás čekají, aby vás jejich příchod co nejméně zaskočil.
Vy moji milí se máte hlavně učit zachovat klid, neboť pak jste schopni poslechnout lásku v sobě a být v bezpečí, ať se děje cokoliv. Strach ve vás zastírá intuici a instinkty a vy se pak vrháte vstříc záhubě nebo ztuhnete na místě mimo bezpečí. Klid je vaším největším pokladem. Zastavit se a poslouchat své srdce. Instinkt vás upozorní na přicházející situaci, intuice napoví, jaké kroky je třeba udělat. Srdce vás udrží v klidu a vysokých vibracích lásky.

Každá změna se hlásí dříve než přijde - cítíte ji ve vzduchu. Být bdělí a přijímat informace, to je pro vás důležité. Změna znamená opustit staré, známé, opotřebované a nefunkční, udělat krok do neznáma, do nového, lepšího, dokonalejšího. Bojíte se této nejistoty a já jsem zde, abych vás přenesl na svém světlemodrém paprsku. Moji milí tato doba přináší změny a bude jich tak mnoho, že se budou dít neustále a věřte, že jste v bezpečí.

Vaše temné chvilky jsou požehnáním, neboť se v nich něco bolavého dere na povrch. Posíláme vám lidi, kteří mají za úkol vám svých chováním takové stavy přivodit, ukázat vám vaši nepoznanou bolest. My je posíláme z lásky, neboť s každou odhalenou bolestí jste blíže své optimální cestě spokojenosti. Zbavte se proto zloby vůči nim, buďte jim vděčni.

Život je dlouhá řada změn. Chcete-li žít, těžko se jim vyhnete. Přijměte je a nechte se unášet proudem do nového života. Instinkt vás na blížící se změny upozorní a intuice vám napoví, jak zareagovat.

Přijímám život jako nekonečný proud změn.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více