Jste zde


Samaniel archanděl hojnosti a dostatku - Archandělé
Janinka Čejková

Samaniel archanděl hojnosti a dostatku

 

Moje barva je bílá a zlatá, když vyslovíš mé jméno, zalije tě vlna tepla. Jsem archanděl hojnosti a dostatku. Bůh otec ví, že váš život ve hmotném světě podléhá fyzikálním zákonům, které nás, andělské bytosti nemající tělo, míjejí. Otec vás miluje a ví, že potřebujete mít spoustu hmotných záležitostí. Naším posláním je zajistit vám vše potřebné ke šťastnému bytí v pozemské úrovni. Proto jsem já, posel hojnosti, vybaven schopnostmi, které přivádí materializaci Boží vůle k vám. Otec miluje své děti a posílá jim hojnost ve všech oblastech. Pod vlivem strachu a společenských nauk jste podlehli klamu, že majetek je jen pro někoho a vám má stačit jen něco. Tento váš názor jsem přišel napravit.Moji milovaní,vše co si přejete, můžete mít. I majetek má však být v harmonii s vaším duchovním růstem. Proto tak, jak rostete duchovně, a to je jisté, neboť jste se spojili s mými vysokými vibracemi, potřebujete i nárůst ve své hojnosti.

Starám se o své blaho a nalézám k němu svůj klíč.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více