Jste zde


Rufiel archanděl osvícených soužití - Archandělé
Janinka Čejková

Rufiel archanděl osvícených soužití

 

Naučím vás žít v osvícených soužitích. Vaše vztahy byly naplněny závislostmi, namísto prožívání radosti z lásky jste se topili ve strachu ze samoty, a proto jste nakonec byli osamělými, i když jsou kolem vás byli tzv. vaši blízcí. Ti jsou blízcí jen tím, že jsou fyzicky přítomni, jinak se mezi vámi nacházejí bariéry. Navzájem jste se neznali, hráli jste spolu nečestné hry a vaše vztahy byly plné bolesti. Láska byla jen opojením, které bylo krásné, dokud jste živili iluzi o tom druhém. Jen jste poznali jeho „obyčejnost” a on vaši, začali jste hrát divadlo, protože kdo chce, aby druhý viděl, kdo doopravdy je? Zachariel vás učí průzračnosti myšlenek, dopřejte tedy všem, a hlavně sobě, možnost poznat, kdo opravdu jste. Pak se svobodně rozhodnou, zda s vámi chtějí trávit čas, život či pracovat s vámi. Pak zmizí zklamání a očekávání. Vzpomeňte si, jak jste ve skutečnosti úžasní a že jste uvnitř čistí a božští. Tuto vnitřní nádheru je škoda ukrývat. Miluji Vás moji milí,tak jako vás miluje nekonečný Bůh.

Prožívám lásku a blaženost.
Osvobozuji sebe i své blízké s láskou ze svých pout vstříc svobodě.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více