Jste zde


Manuel - Archandělé
Janinka Čejková

Manuel

 

Přináším poselství pro ženy, neboť jsou nositelkami duchovnosti, aby přispěly k harmonizaci vztahů s muži. Má energie je velmi podobná mužské energii, vyznačuje se však jemností a něhou. Jsem představitel spojení síly a něhy, akce a citlivosti.

Ve vašem světě dlouho vládna mužská energie a ta ženská byla považována za méně hodnotnou. Teď hovořím zejména k vám, mé dcery, neboť už bylo na čase uchopily pochodeň a posvítily na cestu všem sestrám, které dlouho žily ve stínu a bez lásky. Muži sice vládli, ale vaší pomoci nedokáží být šťastní a to vede ke krutosti a bezcitnosti v životě, přináší to války a zločiny. Proč hovořit o vině, kdo za to může. Je to jen otázka strachu, který nutí ženy, aby samy sebe potlačovaly, a dovoluje mužům, aby si jich nevážili a ponižovali je. Mezi oběma pohlavími vládl boj, který prohlubuje propast a brání nastolení harmonie a prožívání lásky. Každé dítě se rodilo s programem tohoto boje. Ženy-dívky pak bojovaly s ponížením, muži-chlapci s nadřazeností, přestože obě pohlaví touží po lásce a přitom je ovládal strach. Mé milé děti, byly jste velmi nešťastné a jen málo z vás si umí vytvořit láskyplný vztah s druhým pohlavím.

Mé milé dcery, chopte se pochodně a sviťte spolu se mnou na cestu lásce do vašich srdcí. Muži čekají na vaši pomoc a věřte, že bez vás to nedokáží.

Spojení s láskou a energií vám přinese tvořivost, gejzíry lásky a rozkoše.

Dovoluji si prožívat důvěru, lásku a otevřenost ve všech soužitích.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více