Jste zde


Inofiel archanděl energie a informací - Archandělé
Janinka Čejková

Inofiel archanděl energie a informací

 

Jsem archanděl informací. Já jsem archanděl přinášející poselství a energii, které říkáme informace. Ve vesmírném systému je vše tvořeno energií. Každá obsahuje základní údaje-zda je láskyplná či pochází ze strachu. V každé částečce jsou zakódovány určité informace, a protože vlastností energie je pohyb a vývoj, neustále ve vesmíru proudí informace, ty se spojují s dalšími energetickými proudy a stále se rozšiřují.
Mezi lidmi proudí stejně a vše je obsaženo v tom, co nazýváte kolektivní ne-vědomí. Pokud si začínáte informace uvědomovat stávají se vědomými a vy jste schopni je využít i zneužít. Dostali jste právo volby. Vždy je rozhodující, zda s informacemi, tedy s energií, zacházíte s láskou či strachem. Každá bytost má v sobě, v každé buňce, mnoho informací, podle níž se vyvíjí,chová,pohybuje,létá...a vaše tělo se, moji milí, jimi řídí.
Zvířata si předávají informace, které vnímají, svými smysly. Pachová stopa obsahuje vše o tom, kdo ji zanechal. Je to energeticko-informační otisk, který dává o sobě vědět všem ostatním, aby se mohli svobodně rozhodnout, zda půjdou do místa, kde žijí. Vy jste zapomněli, jak se řídit svými instinkty a věřte, že je to pro vás důležité, abyste se rozvzpomenuli na tuto schopnost. I lidé vytvářejí tzv. pachové stopy, z nichž dostanete informace o každém, i když je bude chtít utajit, což zvířata nedělají, neboť neznají lež a přetvářku, jež pochází ze strachu.
Mé myšlenky, slova a činy jsou jednotné a splývají s nekonečným proudem lásky.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více