Jste zde


Gamafiel archanděl hojení a uzdravování - Archandělé
Janinka Čejková

Gamafiel archanděl hojení a uzdravování

 

Moje barva je modrozelená. Jsem ten, který hojí rány, tiší bolest a uzdravuje. Na svých vysokých vibracích jsou všechny bolesti a neduhy již vpravdě uzdraveny. Vaše tělo reaguje bolestí, pokud vaše myšlenky, slova a skutky prožíváte proti sobě. Je to vždy, když jednáte ze strachu a neberete zřetel na své nitro a přání duše. Ve vašem  jednání bylo mnoho strachu,jež se projevil jako ohledy, loajalita, vypočítavost, intriky, záludnost, poslušnost,morálka,ziskuchtivost,manipulace,vydírání. Když toto činíte, jako byste bodali do své duše a ve vzniklých ranách se dál rýpete a nenecháte je zhojit. Nejprve pochopte, láska znamená upřímnost a svobodu, je pravdivá, čitelná, průhledná, čistá. Stačí, když ji uplatníte ve vašem konání a hlavně moji milí, uvědomte si, kdy jednáte se strachem a jaké rány jste si sami způsobily. Pak může nastat hojení. Každý z vás si své nemoci utvářel, každý si je může jedině sám uzdravit. Pamatujte si: pouze vy jediní víte, co vám pomůže, jak dlouho bude trvat léčení, čím a jak se uzdravíte. Naučte se ptát svého těla, nikdo jiný o něm neví víc než vy. Dokázali jste velice ubližovat svému tělu, pracovalo na dluh a vy se neptáte se, jak se cítí, dokud jste nepadli. Vy jste přišli žít na zemi v blaženosti, splnit si své poslání, k němuž máte vše, co potřebujete a vy jste zde žili ve shonu a stresu a přepínání, svou energií jste dopovali ta,kteří chtějí jen brát. Mezi lidmi je velká nerovnováha, posvěcená společenskými pravidly.
S láskou naslouchám svému tělu a dopřávám mu vše, co potřebuje.
Jsem uzdraven/a.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více