Jste zde


Azachiel archanděl očisty a zkoušek - Archandělé
Janinka Čejková

Azachiel archanděl očisty a zkoušek

 

Moje barva je žlutozelená, mé číslo je 7. Jsem ten, který vás provede zkouškami. Celý pozemský život je učení. Vaše duše zde prostřednictvím fyzického těla zakouší vše, co potřebuje ke svému vývoji a růstu. Vše podléhá zákonům Božím a tím nejvyšším je Láska. Je to nejsilnější energie ve vesmíru, neboť vyjadřuje energii samotného Boha. Proud Lásky je tak silný, že smete vše, co je na hrubé vibraci. Zejména lidské výtvory, sloužící k ničení, potřebují být zastaveny a transformovány. V každém člověku je černá i bílá. Žádný z vás se nenarodil pro temnotu, mnozí si ji zvolili. Očistu, jež má přijít připodobňuje válce. Jen boj a ničení je to, co si dovedou za vším představit. To je vždy jen doménou strachu a tím býváte ve hmotě velmi ovlivněni. Bůh vás miluje. Vždy na vás vysílal jen tu nejsilnější energii-Lásku vám všem. Přestože mu jsou podsouvány pohromy, abyste se jej báli. Ti kdo ji odmítají se vzájemně přitahují,volí boj a zabíjí se. A pokud takto smýšlíte o blížícím se a vlastně již probíhajícím očistném procesu, váš strach uvnitř okamžitě vyvolá tyto představy. Rozhlédněte se lidé. Planeta je už téměř zničena vaší nenasytností. Bez pomoci vesmírné síly lásky velice rychle dokončíte své dílo zkázy. Zatím pouze malé množství lidí si uvědomuje, kam směřuje lidský rod. Přijměte naši pomoc. Přestože jste probuzeni, pochopili jste a slyšíte nás, sami nejste schopni zastavit činnost skupin lidí ženoucích se za mocí a bohatstvím i za cenu zničení této planety.

Boží láska je tu vždy a přichází, aby ochránila život.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více