Jste zde


Prevence, léčba i regenerace pro vaše bolestivé nebo poškozené kloouby - SEVEN SEAS JointCare

Jak co nejlépe pečovat o své klouby

K tomu, abychom se vyvarovali rizika vzniku zánětu kloubů, ulevili kloubům namáhaným při sportu nebo jednostranně zatěžovaným (např. přetížení kloubů při obezitě), správně vyživovali kloubní chrupavky, a tak si udrželi klouby stále zdravé, ohebné a pružné, potřebuje naše tělo pravidelně přijímat pro zdraví nepostradatelné, tzv. esenciální látky. K těm patří i omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Tělo je samo nedokáže vyrobit, proto je musí přijímat ve stravě, nebo formou potravních doplňků.
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (mezi základní patří ALA, DHA a EPA) působí na zatěžované klouby jako podpora prevence proti osteoartritidě (degenerativní, zánětlivé onemocnění) a fungují i jako výživa kloubní chrupavky – zejména kyselina eikosapantaenová – EPA.
Kromě toho je pro klouby nepostradatelný glukosamin sulfát, což je látka, která se v lidském těle vyskytuje přirozeně a je základním stavebním kamenem pojivových tkání v oblasti kloubů, jako jsou vazy, šlachy a chrupavky. Glukosamin sulfát má schopnost snižovat bolestivost kloubů a schopnost brzdit rozvoj již zmíněné osteoartritidy, zlepšuje také pohyblivost kloubů a má protizánětlivé účinky.

Jaké výhody má potravní doplněk SEVEN SEAS JointCare PLUS GLUKOSAMIN?JointCare PLUS GLUKOSAMIN je unikátní kombinací přírodních mořských omega-3 nenasycených mastných kyselin, které se tradičním způsobem získávají z tresčích jater a patentovaného rybího oleje „TRIOMEGA“. Tak je zaručena vysoká čistota, kvalita a koncentrace účinných látek. JointCare Omega-3 Plus Glukosamin obsahuje pro lidské zdraví nepostradatelný glukosamin sulfát a je též bohatým zdrojem vitamínů rozpustných v tucích A, D, E.

Tato jedinečná kombinace zaručuje prevenci zatěžovaných kloubů před rozvojem osteoartritidy, působí proti bolestivým kloubům a funguje také jako výživa kloubní chrupavky.

PRO POŠKOZENÉ A BOLESTIVÉ KLOUBYMáte-li poškozené a bolestivé klouby, trpíte záněty kloubů nebo své klouby vysoce zatěžujete, je tu řešení v podobě Seven Seas JointCare MAX. Kromě přírodních mořských omega-3 mastných kyselin, glukosaminu a vitamínů rozpustných v tucích (A, D, E), obsahuje také přírodní kolagen.
Kolagen je důležitý přírodní protein, který vyživuje a ochraňuje celý kloubní systém včetně kloubních chrupavek. Zlepšuje mechanické a elastické vlastnosti chrupavek, a tak udržuje klouby pevné a pružné. Snižuje bolestivost poškozených kloubů, vyživuje a regeneruje již poškozené kloubní chrupavky.

DOPORUČENÍ PŘI UŽÍVÁNÍ

U obou potravních doplňků se nedoporučuje užívání dalších doplňků s obsahem vitamínů A, E a D.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Těhotné ženy a ženy plánující mateřství by měly konzultovat užívání jakéhokoli potravního doplňku se svým lékařem.

Tobolky JointCare MAX jsou určeny pouze dospělým.

Více informací na: Merck spol s r. o., Zděbradská 72, 251 01 Říčany-Jažlovice, tel.: 323 619 262, www.merck.czHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno