Jste zde


Každý ve svém životě potřebuje anděly - Andělský seriál 5. část
Roman Přikryl

Čtenářům webu DUŠECZ.COM a ESOTERIKA.CZ přinášíme pátý díl seriálu textů o Andělech a Andělské terapii, které zde zveřejňujeme každých čtrnáct dní. Dozvídáte se zde informace nejen o Andělské terapii a práci s Anděly, ale hlavně praktické rady a tipy Andělské práce vycházející převážně z pera Dr. Doreen Virtue, autorky bezpočtu předních knih a výkladových karet z oblasti Andělské terapie. Dále je tu další soutěžní otázka našeho Velkého Andělského Kvízu (VAK). Hrajeme o vstupenku na 3-denní Andělský certifikovaný program® (ACP) s Charlesem Virtue v hodnotě 11.111 Kč, pro dalších 20, které vylosujeme 1. září 2010, jsme připravili ceny s Andělskou tematikou v celkové hodnotě 11.111 Kč. Třetího kola VAKu se zúčastnilo celkem 27 soutěžících, 6 odpovědí bylo nesprávných.
Přejeme inspirující čtení a hodně štěstí v soutěži!

 


5. část – Další rozhovor s Charlesem Virtue a zpráva o vzniku Velkého andělského společenství

S radostí Vám přinášíme další pohled z úst nejpovolanějšího, zdárně se nám podařilo získat další kus do mozaiky jménem Andělská terapie. Zde Vám předkládáme rozhovor s Charlesem, který i přesto, že není nový, neztratil nic na aktuálnosti.

Pamatuješ si na svoje první setkání s anděly? Jak to probíhalo?
Moje nejranější vzpomínky na Anděly nepřinášejí žádné zvláštní momenty. Prostě si pamatuji na hlasy, které mě láskyplně provázely mým každodenním životem. Například si pamatuji, jak jsme byli s maminkou u doktora v čekárně, když mi byly 3 roky. A tak jak to všechny děti dělají, šel jsem prostě pryč a ztratil jsem se. Nejprve mě přepadla panika, všechny dveře vypadaly stejně, ale ihned jsem se uklidnil, když se mi objevil můj Anděl strážný a provedl mě chodbou. Umožnil mi „pocítit“ rozdíl mezi správnými a nesprávnými dveřmi pomocí teplého vjemu zářícího z těch správných. Následoval jsem toto vedení po celou cestu zpět do čekárny a nikdy jsem nepochyboval, že mě v tuto chvíli vedl Anděl.

S mámou po boku máš docela unikátní spojení s anděly. Za co jí nejvíc vděčíš?
Nemohu říci, že bych měl speciální či jakkoliv jinak výjimečný kontakt s Anděly. Na svých seminářích vždycky učím, že všichni máme stejně silný kontakt s Anděly, ale většina z nás si to neuvědomuje – a proto máme pocit, jako bychom neslyšeli nebo necítili jejich vedení, které nám všem dennodenně a v každé situaci láskyplně sesílají.

Jaké je poslání Tvé práce?
Moje mise je prostá: dát co nejvíce lidem vědomí toho, že Andělé jsou zde a pomáhají všem bez výjimky. Mým úkolem je obnovit vědění, že lidé nepotřebují zvláštní nadání ani schopnosti k navázání kontaktu a přijímání poselství od Andělů. Jsem zde, abych každému pomohl překonat bloky, strach a pochybnosti, které nám nedovolují cítit tento život měnící vztah s Anděly, kteří nás obklopují.

Co Tě  na této práci nejvíce přitahuje?
Nejvíc fascinující aspekt mé práce je, když člověk, který začíná seminář plný sebepochybností a strachu, za mnou na konci přijde a řekne mi, jak úžasná a jasná jsou teď pro něj poselství od Andělů. A že se naučil je slyšet a komunikovat se svými Anděly.

Co si účastníci semináře odvezou ze semináře domů?
Účastníci semináře získají hlubokou a zasvěcenou znalost, že to jediné, co jim může zamezit, aby slyšeli láskyplné a směrující poselství, je jen jejich pochybnost a strach. Velmi často jsou také schopni lépe rozpoznat svůj životní úděl a každý odchází s vědomím, že je schopen komunikovat s Anděly.

Co je v začátcích nejlepší pro navození prvního kontaktu s Anděly?
Na svých kurzech pracuji s kartami jako s nástrojem, který pomáhá účastníkům získat vizuální zpětnou reakci od Andělů, když účastníci vykládají sobě nebo ostatním. Vždy doporučuji koupit si balíček karet, který k Vám bude nejsilněji promlouvat již v obchodě. Jeden balíček vždy upoutá Vaši pozornost více než jiné a Vy ho budete chtít nejvíce ze všech.
Pro navození úspěšného prvního kontaktu s Anděly je nejlepší si uvědomit a zároveň přijmout ten fakt, že s nimi v kontaktu již jste. Potřebujete se jen prostě zeptat na to, s čím že to potřebujete pomoci a odpověď Vám už přijde. Na semináři se naučíte, jak cítit, slyšet, vidět a rozpoznat odpovědi a poselství, které nám Andělé dávají.

Máš nějakého Anděla po svém boku, kterého obzlášť respektuješ?
Obzvláště často a blízce pracuji s mým dědečkem, který odešel, ještě než jsem se narodil. On mi pomáhá a motivuje mě na všech mých cestách. Také mám velmi silný vztah s Archandělem Michaelem, který mi pomáhá přinášet poselství z Universa a pomáhá mi udržovat kontakt s dalšími osobními Anděly lidí, když jim vykládám a jsem kanálem pro jejich vzkazy.

Co je poselství pro práci s Anděly?
Pokud cítíte přítomnost a slyšíte poselství Andělů, tak teď přišel čas je následovat. Můžete pracovat přímo s Anděly, nebo jít na seminář, pokud chcete. A nezáleží na tom, na jaký seminář půjdete či kdo ho vede. Pokud tomu věříte, následujte svou intuici, důvěřujte a nikdy se nedostanete do nepříznivé situace.


A na závěr tohoto dílu vám přinášíme slíbenou zprávu o chystaném Velkém andělském společenství, podpůrné skupině Andělských certifikovaných praktiků (ACP®), jehož zrod budeme iniciovat do konce tohoto roku. Otvírá se zde možnost zapojit se do celosvětové rodiny Andělských certifikovaných praktiků, kde budete mít jako absolventi ACP® kurzu automaticky členství s mnoha příležitostmi a bonusy.

V rámci této sítě budete moci komunikovat nejen mezi sebou v češtině, ale také s tisíci dalšími praktiky a příznivci Andělské terapie po celém světě. Dále je také možné obrátit se s dotazem přímo na Charlese Virtue – pro ty z Vás, kteří neovládají anglický jazyk, můžeme počáteční komunikaci přeložit. Komunikačním jazykem sítě http://charlesvirtue.ning.com je angličtina. Pokud budete mít zájem, tak můžete být po absolvování semináře zveřejněni také na celosvětovém seznamu praktiků ACP® na www.charlesvirtue.com. Věříme, že Vás tato podpůrná skupina osloví a rádi Vám budeme nápomocni v zapojení se do ní.

V dalším, již předposledním díle se dozvíte více o bytostech lesa a krajiny – vílách a pozemských Andělech a máme pro Vás také připraveno Překvapení.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno