Jste zde


Každý ve svém životě potřebuje anděly - Andělský seriál 3. část
Roman Přikryl

Dnes přinášíme čtenářům webu DuseCZ.com&Esoterika.cz již třetí díl seriálu textů o Andělech a Andělské terapii, které jsou uveřejňovány každých 14 dní. Dozvíte se zde informace nejen o andělské terapii a práci s anděly, ale hlavně praktické rady, tipy a možné postupy andělské práce převážně vycházející od Dr. Doreen Virtue, autorky bezpočtu předních knih a výkladových karet z oblasti Andělské terapie. Zároveň uveřejňujeme další soutěžní otázku našeho Velkého Andělského Kvízu (VAK). Prvního kola se zúčastnilo 73 soutěžících, všechny odpovědi byly správné.
Přejeme hezké čtení a hodně štěstí v soutěži!

 

3. část - Andělé, posmrtný život a léčení zármutku

I když andělé vědí, že nikdo doopravdy neumírá, mají porozumění pro smutek, který cítíme po smrti někoho blízkého. Jsou zde proto, aby nám pomáhali nést náš zármutek.
Zesnulí milovaní se často stávají našimi strážnými anděly. Vždy jsou na doslech od vás, takže stačí příslušnou osobu v duchu zavolat, a ona hned přispěchá. Strážní andělé nám byli přiděleni na celý život, nebo přicházejí jen v dobách, kdy jsme na rozcestí nebo řešíme životní krize. Jsou rádi, když s nimi komunikujeme a mluvíme o nich.

Vztahy s našimi milovanými nekončí jejich smrtí. Pouze se mění forma vztahu. Truchlící pozůstalí většinou cítí obrovský smutek, osamělost a zmatek. Někdy ale mají na zesnulé milované vztek nebo se mohou cítit zrazeni. Není snadné tyto pocity zpracovat, protože pozůstalým většinou nepřipadá „správné“ zlobit se na někoho, kdo zemřel.

Právě přiznání těchto zcela normálních pocitů je ale nezbytné k tomu, aby se dotyčný ze ztráty zotavil. Naši zesnulí milovaní si koneckonců perfektně uvědomují, co k nim cítíme. Před člověkem z druhého břehu nemůžeme nic skrýt. Své pocity můžeme skrývat jen sami před sebou – na úkor klidu naší mysli. Pokud popíráme své skutečné pocity, stojíme v cestě nejen vlastnímu štěstí, ale i dalšímu duchovnímu růstu našich zesnulých milovaných.

Pokud otevřeně přiznáme a zpracujeme všechny emoce, které v nás smrt vyvolala, prokážeme sobě i svým zesnulým zemřelým obrovskou laskavost. Uvědomte si, že zesnulý milovaný přesně ví, co k němu cítíte. Nesoudí vás za to, že v sobě chováte „negativní emoce“, pouze chce, abyste dosáhli klidu mysli a štěstí, které vyvěrá z upřímnosti k sobě samému a odpuštění.
Vztahy s milovanými lidmi z druhého břehu vás mohou báječným způsobem naplňovat. Smrt totiž neznamená konec lásky, kterou jste sdíleli. Pamatujte si: láska nikdy neumírá!

 (Úryvek z knihy Léčení s Anděly, vydané nakladatelstvím Synergie)

Zde je dokončení rozhovoru s Charlesem Virtue z časopisu Soul & Spirit:


Charles Virtue

Věříte v osud?
Ano, věřím... do jisté míry. Myslím, že jsou předem určené věci, které si člověk vybere, aby je zažil – věci, se kterými se má setkat, nebo věci, kterými si má zkrátka projít – ale nevěřím v osud, kde by se s okolnostmi Vašeho života nedalo udělat nic.

Věříte v život po smrti?
Jen někteří z nás jdou zpátky ke stvořiteli, jiní jsou už znovuzrozeni a další čekají ve stavu limbo. Čekají, až se Země přesune do nové vibrace. Jen velmi málo lidí se rodí jako strážní andělé, aby dávali pozor na jiné. Věřím, že někteří lidé se stanou Vašimi strážnými anděly, když zemřou. Duchovní průvodci jsou také strážnými anděly.

Máte Vy nějakého duchovního průvodce?
„Věřím, že můj dědeček je jedním z mých duchovních průvodců. Vedl společnost s nákladními auty, a kdyby ještě žil, tak by ho tyhle věci o andělech určitě nezajímaly. Ale navštívil mne, když mi bylo 21 let. Vypadal stejně, jako vypadá na fotce, a taky jsem ho slyšel. Bylo to, jako kdyby v mém periferním vidění byla osoba, o které jsem věděl, že je to on. I máma mi potvrdila, že byl kolem mne, když měla čtení.“

Jakou máte zkušenost s archanděly?
„Vídám energii archanděla Michaela, ukazuje se někdy i s křídly. Michael má co do činění se silou. Kdykoli jej požádám o sílu a ochranu, vždy je dostanu. Když se Vám opravdu dostane andělského vedení, je to nezpochybnitelné a Vy najednou čelíte výzvě řídit se podle něho. Dostal jsem znamení, která nakonec znamenala provedení drastických změn v mém životě.“

V dalším díle se dozvíte, jak lze léčit zármutek s pomocí Andělů a více o tom, co se můžete naučit na semináři s Charlesem Virtue.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno